Fujitsu Stylistic M532 w sprzedaży w Stanach - Tabletowo.pl
Ważne

Fujitsu Stylistic M532 w sprzedaży w Stanach

Tabletowo.pl Fujitsu Stylistic M532 w sprzedaży w Stanach Nowości

Dość niespodziewanie do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych trafił zapowiedziany podczas styczniowych targów CES 2012 tablet Fujitsu Stylistic M532. Jak możemy przeczytać na stronie producenta: „tablet ten jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów pracujących poza biurem, które sprawdzi się doskonale zarówno w pracy, jak i w domu. To wyjątkowo smukłe urządzenie multimedialne może zostać z łatwością zintegrowane z infrastrukturą VDI (Virtual Desktop Infrastructure), która zapewni zdalny i bezpieczny dostęp do aplikacji używanych przez przedsiębiorstwo. Wbudowane oprogramowanie do obsługi poczty elektronicznej, kalendarza i kontaktów przechowywanych na firmowym serwerze Exchange gwarantuje, że poufne dane przedsiębiorstwa pozostaną bezpieczne za zaporą ogniową. Natomiast po pracy zrelaksujesz się za pomocą rozbudowanych funkcji multimedialnych”. Co kryje w sobie to biznesowe urządzenie?

Tablet Fujitsu jest przedstawicielem najnowszych, czterordzeniowych produktów, pracujących w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich (ciekawe jak będzie z aktualizacją do Androida Jelly Bean), których sercem jest czterordzeniowa jednostka Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,4GHz.

Stylistic M532 został wysposażony w ekran o przekątnej 10,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, Bluetooth 3.0, 32GB pamięci port microUSB, slot kart pamięci, GPS, WiFi oraz akumulator mający pozwalać na 8,4h odtwarzania wideo. Wyjmiary modelu ważącego 560 g, to 262,6 x 175,4 x 8,6 mm.

Obecnie Fujitsu Stylistic M532 można kupić na stronie producenta za 549 dolarów w wersji 32GB, bez 3G. Nie wiadomo kiedy pojawi się wersja z modułem. W cenie otrzymujemy tylko roczną gwarancję, którą możemy wydłużyć o rok za 95 dolarów lub dwa lata za 175 dolarów.

Jako że Fujitsu Stylistic M532 doczekał się strony produktowej w witrynie producenta również po polsku, można mieć nadzieję, że już niebawem zadebiutuje w sprzedaży także u nas. Na razie jednak w Polsce można kupić jego starszego brata, Stylistic Q550.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona