Smart Tab 1: pierwszy 7-calowy tablet z Jelly Bean w Indiach - Tabletowo.pl

Smart Tab 1: pierwszy 7-calowy tablet z Jelly Bean w Indiach

Tabletowo.pl Smart Tab 1: pierwszy 7-calowy tablet z Jelly Bean w Indiach Ciekawostki Nowości

Wygląda na to, że Smart Tab 1, stał się drugim, po Google Nexusie 7, tabletem z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Samo urządzenie nie jest niczym nowym – jego oficjalna prezentacja miała miejsce kilka tygodni temu i wtedy jeszcze pracowało w oparciu o system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Od tamtego czasu programiści musieli odstawić jedzenie, picie, spotkania z rodziną i jakąkolwiek rozrywkę, by przygotować aktualizację oprogramowania dla Smart Taba 1.

Wszyscy obecni posiadacze tego kosztującego zaledwie 125 dolarów tabletu będą mogli zainstalować nową wersję systemu już wkrótce, natomiast nowi właściciele mogą cieszyć się „Żelką” od samego początku, albowiem nowe partie ramek sprzedawane są z Androidem 4.1 Jelly Bean.

Gwoli wyjaśnienia, produkowany przez Karbonn Mobile tablet nie jest żadnym cymesem. W gruncie rzeczy to mocno przeciętna „dachówka”, której mózgiem jest procesor MIPS JZ4770 o częstotliwości taktowania zegara 1,2GHz. Poza tym, specyfikacja urządzenia obejmuje 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, kamerę internetową 2 Mpix, wyjście HDMI, pełnowymiarowy port USB ze wsparciem dla modemów 3G oraz czytnik kart pamięci microSD do 32GB. Smart Tab 1 jest dostępny wyłącznie na terenie Indii, więc możemy go potraktować co najwyżej jako ciekawostkę.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona