Lenovo IdeaPad K1 dostaje Androida Ice Cream Sandwich - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo IdeaPad K1 dostaje Androida Ice Cream Sandwich

Tabletowo.pl Lenovo IdeaPad K1 dostaje Androida Ice Cream Sandwich Nowości

Motorola udostępniła już najnowszą wersję systemu operacyjnego Android, Jelly Bean, Amerykańskim posiadaczom swojego tabletu, Motorola Xoom z WiFi, Asus już planuje ucieszenie użytkowników hybryd z serii Transformer, a część urządzeń wciąż nie otrzymała aktualizacji do poprzedniej wersji platformy. Do takich modeli, do dziś, należał Lenovo IdeaPad K1. Jak poinformował nas jeden z Czytelników, Grzegorz, Android Ice Cream Sandwich dla tego produktu został udostępniony.

Jeśli w Waszych rękach znajduje się Lenovo IdeaPad K1, nie spodziewajcie się, że tablet sam poinformuje o dostępności aktualizacji. W chwili obecnej Android 4.0 dla tego urządzenia dostępny jest jedynie na oficjalnej stronie producenta – dlatego, że jest to wersja vanilla, czyli czysty system. Mamy potwierdzenie od Grzegorza, że wszystko działa tak, jak należy. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie Lenovo wyda aktualizację OTA, zawierającą interfejs użytkownika znany z tabletów tego producenta.

Przypomnijmy, Lenovo IdeaPad K1 to produkt pracujący pod kontrolą Androida Honeycomb, którego sercem jest dwurdzeniowa Tegra 2 o taktowaniu 1GHz. Sprzęt posiada wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci, 1GB RAM, Bluetooth, kamerkę 2 Mpix, aparat 5 Mpix, slot kart microSD, wyjście miniHDMI oraz akumulator mający zapewniać ok. 8 godzin pracy. Sprzęt ważący 750 g, ma wymiary: 264 x 13 x 189 mm.

Dzięki Grzegorz za info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona