Ważne

Nowe tablety Amazonu – plotek ciąg dalszy

tablet amazon kindle fire

Stali bywalcy Tabletowo.pl doskonale widzą jak szybko zmienia się sytuacja na rynku tabletów internetowych. Jeszcze jakiś czas temu propozycja Amazonu – Kindle Fire za 199 dolarów – wydawała nam się całkiem ciekawa. Dziś, mając do czynienia z innym urządzeniem za te same pieniądze, a z dużo lepszymi parametrami – Google Nexus 7, możemy o niej powiedzieć, że jest jedynie przeciętna. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących nadchodzących nowych tabletów potentata internetowych zakupów.

Z danych ujawnionych przez Staples w rozmowie z Reuters wynika, że Amazon szykuje się do premiery sześciu urządzeń. Nie, nie chodzi o sześć różnych tabletów, a o właśnie tyle wariantów danego modelu (danych modeli?).

W najgorszym wypadku może się okazać, że te sześć wariantów dotyczy jednego modelu. Wystarczy, że Amazon zaprezentuje tablet dostępny w trzech wersjach (8GB/64GB, 16GB i 32GB), zarówno z 3G, jak i bez („WiFi-only”). Choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest premiera dwóch nowych produktów: z 7- i 10,1-calowym wyświetlaczem z trzema różnymi edycjami pojemnościowym. Choć nie wiadomo na ile jest to możliwe, bowiem Kindle Fire dostępny jest tylko w jednej wersji: 8GB WiFi.

Sami widzicie, że w kwestii nowych tabletów Amazonu jest więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Nie pozostaje nam więc nic innego jak cierpliwe czekanie na kolejne, może tym razem jakieś oficjalne, wieści.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona