Nowe tablety Amazonu - plotek ciąg dalszy - Tabletowo.pl

Nowe tablety Amazonu – plotek ciąg dalszy

Tabletowo.pl Nowe tablety Amazonu - plotek ciąg dalszy Nowości Plotki / Przecieki

Stali bywalcy Tabletowo.pl doskonale widzą jak szybko zmienia się sytuacja na rynku tabletów internetowych. Jeszcze jakiś czas temu propozycja Amazonu – Kindle Fire za 199 dolarów – wydawała nam się całkiem ciekawa. Dziś, mając do czynienia z innym urządzeniem za te same pieniądze, a z dużo lepszymi parametrami – Google Nexus 7, możemy o niej powiedzieć, że jest jedynie przeciętna. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących nadchodzących nowych tabletów potentata internetowych zakupów.

Z danych ujawnionych przez Staples w rozmowie z Reuters wynika, że Amazon szykuje się do premiery sześciu urządzeń. Nie, nie chodzi o sześć różnych tabletów, a o właśnie tyle wariantów danego modelu (danych modeli?).

W najgorszym wypadku może się okazać, że te sześć wariantów dotyczy jednego modelu. Wystarczy, że Amazon zaprezentuje tablet dostępny w trzech wersjach (8GB/64GB, 16GB i 32GB), zarówno z 3G, jak i bez („WiFi-only”). Choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest premiera dwóch nowych produktów: z 7- i 10,1-calowym wyświetlaczem z trzema różnymi edycjami pojemnościowym. Choć nie wiadomo na ile jest to możliwe, bowiem Kindle Fire dostępny jest tylko w jednej wersji: 8GB WiFi.

Sami widzicie, że w kwestii nowych tabletów Amazonu jest więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Nie pozostaje nam więc nic innego jak cierpliwe czekanie na kolejne, może tym razem jakieś oficjalne, wieści.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona