Ważne

Wzmocniony tablet dla twardzieli? Oto InHand Hydra-T3

W wojsku, medycynie i przemyśle tablety są użyteczne. Zapewniają mobilność i natychmiastowy dostęp do informacji. Póki co, dedykowanych temu segmentowi rynku urządzeń jest niewiele lub informacje o nich nie trafiły do nas, przeciętnych Kowalskich. Z tego powodu InHand Hydra-T3 jest interesujący; w znajomych nam kategoriach wydajnościowej i multimedialnej specyfikacji, nie zachwyca, lecz wyposażono go w kilka dodatków, o których warto wspomnieć.

Konfiguracja techniczna Hydry-T3 obejmuje 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM Cortex A8 1GHz, 1GB RAM, 16GB pamięci flash, aparat cyfrowy 5 Mpix, port USB 2.0, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 2.1 oraz system operacyjny Android 2.3 Gingerbread. Jak widzicie, nic specjalnego. Więcej – to słaba specyfikacja.

Tym, co wyróżnia Hydrę-T3 na tle konkurencji, jest zastosowanie kilku nowoczesnych technologii i funkcji. Do najważniejszych należą wzmocniona obudowa, wsparcie dla systemów Ubuntu 10.10 i Windows Embedded Compact 6 oraz ekran Pixel Qi zpewniający znikome zużycie energii (nawet 12 godzin pracy!) i doskonałą widoczność w pełnym słońcu.

via Tablet-News

Komentarze

 • solar

  Wg strony producenta ekran oporowy z multidotykiem :|

  • Rav

   No bo to dla twardzieli przecież! Musi stawiać opór. :D

 • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

  Mocniejsza specyfikacja i biorę tego pancernika!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona