Ponad 900 tysięcy aktywacji sprzętu z Androidem dziennie - zdradza Andy Rubin - Tabletowo.pl

Ponad 900 tysięcy aktywacji sprzętu z Androidem dziennie – zdradza Andy Rubin

Tabletowo.pl Ponad 900 tysięcy aktywacji sprzętu z Androidem dziennie - zdradza Andy Rubin Nowości

W ostatnim czasie portale społecznościowe i serwisy mikroblogowe stały się dla nas bardzo cennym źródłem informacji. Przykładu nie trzeba szukać daleko. Dziś na Twitterze, Andy Rubin, dobrze wszystkim znany przedstawiciel firmy Google, podzielił się dwoma istotnymi informacjami. W kilkudziesięciu znakach uciął wszelkie plotki o jego prawdopodobnym odejściu z koncernu z Mountain View oraz zdradził, że dziennie notują ponad 900 tysięcy aktywacji urządzeń z Androidem. Robi wrażenie…

Przed zeszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia informowano, że dziennie aktywowanych jest ponad 700 tysięcy nowych produktów z Androidem, natomiast ledwie dwa miesiące później, podczas MWC 2012 w Barcelonie – 850 tysięcy. To pokazuje w jak niesamowicie szybkim tempie rozwija się googlowska platforma. Coraz więcej urządzeń elektronicznych, w tym tablety i smartfony pracuje w oparciu o Androida. Ale powiedzmy sobie szczerze – znaczną rolę w tym całym zamieszaniu odgrywają najtańsze urządzenia, których właściciele często nawet nie wiedzą, że ich sprzęt posiada jakiś system. A nawet jeśli wiedzą, nie wykorzystują jego potencjału nawet w kilku procentach (np. nie instalują aplikacji z Google Play, itp.).

Niemniej sukces firmy Google jest rewelacyjny i wiele wskazuje na to, że w ciągu kolejnych kilku miesięcy liczba aktywacji urządzeń z Androidem przekroczy milion dziennie. To dopiero będzie okazja do świętowania!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona