Temple Run: Brave dzieckiem Disney i Imangi Studios - Tabletowo.pl
Ważne

Temple Run: Brave dzieckiem Disney i Imangi Studios

Słyszeliście o animowanym filmie Merida waleczna? Nie? To witam w klubie, bo dowiedziałam się o nim dosłownie kilka chwil temu. Wspominam o nim z jednego, prostego powodu. Twórcy gry Temple Run nawiązali współpracę z firmą Disney, dzięki czemu niebawem na nasz mobilny sprzęt trafi specjalna wersja wspomnianego tytułu. Będzie to Temple Run: Brave, gra oparta o fabułę filmu Brave, w Polsce znanego właśnie jako Merida waleczna.

W nowej wersji gry uciekać nie będzie już mężczyzna, a młoda księżniczka, która musi się zmierzyć z niebezpieczeństwami czyhającymi na nią w środku lasu. Patrząc na poniższą zapowiedź tytułu odnoszę wrażenie, że gra od strony graficznej będzie nieco ciekawsza, ale w samej fabule niewiele się zmieni.

Zamiast wściekłych małp – niedźwiedzie, zamiast uciekającego mężczyzny – księżniczka, zamiast nudnej grafiki – bardziej żywe kolory. Głównie te trzy zmiany będzie można dostrzec w Temple Run: Brave w stosunku do oryginału. Główna bohaterka będzie biegła, skakała, prześlizgiwała się pod drzewami i strzelała z łuku.

Temple Run to jedna z najpopularniejszych ostatnimi czasy gier na Androida i iOS (choć tego fenomenu nie rozumiem – grę zainstalowałam, pograłam chwilę i usunęłam…). Ciekawe czy i tym razem Imangi Studios odniesie sukces i gracze dostrzegą sens wypuszczania na rynek gierki ze zmienioną grafiką i główną bohaterką.

Gra Temple Run: Brave zadebiutuje w tym samym czasie zarówno na Androida, jak i iOS – 14 czerwca i będzie dostępna za darmo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona