Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note wreszcie w Polsce - Tabletowo.pl

Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note wreszcie w Polsce

Tabletowo.pl Android 4.0 dla Samsunga Galaxy Note wreszcie w Polsce Nowości Samsung

Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany, szczęśliwy dzień dla posiadaczy Samsunga Galaxy Note w Polsce. Jak informują Czytelnicy Tabletowo.pl w komentarzach, aktualizacja urządzenia do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich jest w końcu dostępna w Polsce.

Trzy tygodnie temu koreański koncern udostępnił „lodową kanapkę” w pierwszych krajach na świecie – w Holandii i w Niemczech. Później sukcesywnie pojawiała się w kolejnych państwach, w tym, w ostatnim czasie, w Indiach. Kwestią czasu było więc zawitanie aktualizacji także w naszym kraju. I tak też się stało – doczekaliśmy się!

W przypadku Samsunga Galaxy Note, aktualizacja systemu do Androida 4.0 oznacza nie tylko wprowadzenie znanych nam już usprawnień i ogólnej poprawy działania urządzenia. Wnosi ona bowiem jeszcze zestaw aplikacji i widżetów „Premium Suite”, który rozszerza dotychczasowe możliwości stylusa tabletofonu. Poniżej znajdziecie przegląd najciekawszych opcji:

Jeśli tabletofon nie zasygnalizował automatycznie pojawienia się aktualizacji systemu, zajrzyjcie do ustawień i sprawdźcie ręcznie. Może się bowiem okazać, że sprzęt płata Wam figle, a Android 4.0 już sobie tam cierpliwie czeka… ;)

Dzięki Sawik, Jarek i Rem za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona