Ważne

9-calowy chiński tablet z Androidem 4.0

Rynek zdominowały tablety internetowe z ekranami o przekątnych 7” i 10,1”. Bardzo rzadko prezentowane są urządzenia 8-, 8,9-calowe lub większe, aczkolwiek mniejsze niż 10″. W Chinach pojawił się produkt wyposażony w 9-calowy wyświetlacz. Na blogu MicDigi możemy znaleźć jej szczątkową specyfikację. Niestety, informacji jest tyle, co kot napłakał, więc będziecie musieli zadowolić się zdjęciami.

9-calowy tablet rodem ze Wschodu nie ma nawet nazwy (a przynajmniej takiej, jaką potrafiłbym wymówić). Jego konfiguracja techniczna obejmuje procesor ARM Cortex A13 o częstotliwości taktowania zegara 1,2GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, 8GB pamięci wewnętrznej do przechowywania ulubionych multimediów, pięciopunktowy 9-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (bu!) z systemem kontroli dotyku G+G, kamerę internetową 0,3 Mpix, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, czytnik kart pamięci TF i obudowę mierzącą 12 mm grubości.

Więcej zdjęć tajemniczego 9-calowego tabletu znajdziecie w źródle.

via MicDigi

Komentarze

  • Funky

    Matko bosko, 800×480 wygląda strasznie już na 7″, a co dopiero na 9″… FAIL :(

  • KrisP

    Od dosyc dawna dostepny jest Teclast A15, tablet z 9 calowym ekranem ale z lepszym wyswietlaczem i specyfikacja. Przedstawiony model nie jest wiec zadnym unikatem.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona