Vedia X7 za 359 złotych w Media Expert - Tabletowo.pl

Vedia X7 za 359 złotych w Media Expert

Tabletowo.pl Vedia X7 za 359 złotych w Media Expert Nowości

Wraz ze wzrostem popularności tabletów internetowych w Polsce, proporcjonalnie rośnie liczba osób zainteresowanych przetestowaniem tego typu sprzętu i przekonaniem się czym tak naprawdę są te urządzenia i do czego można je wykorzystać. Nie każdy może sobie pozwolić na sprzęt z wysokiej półki, charakteryzujący się świetnymi parametrami technicznymi. Dlatego też na łamach Tabletowo.pl coraz częściej możecie przeczytać o tanich tabletach, które mogą pomóc Wam postawić pierwsze kroki na rynku tabletów. Choć oczywiście nie możemy zapewnić, że są to urządzenia, które spełnią Wasze oczekiwania (te każdy ma indywidualne). Jednym z takich modeli jest Vedia X7, który pojawił się w ofercie Media Expert za 359 złotych (gazetka ważna od 7 maja).

Parametry techniczne znacznej większości tabletów, których ceny wahają się w okolicy 400 złotych, są do siebie bardzo zbliżone. Nie inaczej jest w przypadku Vedia X7. Na pokładzie tego modelu znajdziemy przede wszystkim pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Boxchip A10 ARM Cortex-A8 o częstotliwości taktowania 1GHz, 512MB RAM oraz 4GB pamięci i slot kart microSD.

Tablet posiada także kamerkę o rozdzielczości 0,3 Mpix, WiFi, wyjście HDMI, akumulator o pojemności 3200 mAh oraz port miniUSB z trybem OTG (można podłączyć akcesoria peryferyjne). Całość pracuje w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Trzeba jednak zauważyć, że urządzenie to nie oferuje Bluetooth, GPS oraz 3G. Co się rzuca w oczy w zawartości pudełka (zaczerpnięte ze strony producenta), to obecność ściereczki do ekranu. Ciekawe tylko czy oferuje dostęp do Google Play, bo coś Vedia się tym nie chwali…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona