Ważne

Galaxy On Fire 2 i kilka innych gier w drodze na tablet BlackBerry PlayBook

Jeżeli macie tablet BlackBerry PlayBook i narzekacie na niewielką liczbę dedykowanych mu gier, uzbroicie się w cierpliwość jeszcze na kilka tygodni. Jak donosi serwis The Verge, już wkrótce do sklepu BlackBerry AppWorld zawita kilka znamienitych i bardzo popularnych na innych platformach produkcji.

Wśród nich znajdzie się Galaxy On Fire 2, jedna z najlepszych gier na urządzenia mobilne. Oferuje długą, interesującą fabułę, wspaniałą grafikę 3D, świetną oprawę dźwiękową i dawkę adrenaliny nieskończoną niczym kosmos, w którym ma miejsce akcja (ciekawostka: przeportowanie gry z iOS zajęło firmie Fishlabs zaledwie jeden dzień. Jeden!). Oprócz Galaxy On Fire 2, do BlackBerry AppWorld zawitają także Jetbpack Joyride, Sonic the Hedgehog 4: Episode 1, Fruit Ninja, Flick Kick Football, Smash Cops, Star Marine i Monster Dash. Dziś odbyła się premiera gry Lara Croft and the Guardian of Light, którą możecie pobrać stąd lub udać się do AppWorld i wyszukać ręcznie.

Co ciekawe, wszystkie wyżej wymienione produkcje będą kompatybilne z nowym systemem operacyjnym BlackBerry 10, którego prezentacji spodziewamy się podczas trwającej konferencji BlackBerry World w Orlando, Floryda.

via The Verge

Komentarze

 • Hades

  Dobra wiadomość dla posiadaczy tabletu :)

  A tak przy okazji to kiedy (i czy w ogóle) będzie test Hyundai A7HD?
  Oczekuje pozytywnej odpowiedzi ;)

 • Draganblz

  Było mówione już w poprzednim temacie. ;) Jak sie uda redakcji godostać w swoje ręce,będzie test. ;)

 • Because I website possessor I believe the content matter here is rattling
  magnificent , appreciate it for the demanding work.
  You must keep it up forever! Excellent Luck.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona