Acer pomoże w aktualizacji Twojego tabletu Iconia Tab A500 - Tabletowo.pl

Acer pomoże w aktualizacji Twojego tabletu Iconia Tab A500

Tabletowo.pl Acer pomoże w aktualizacji Twojego tabletu Iconia Tab A500 Acer Aplikacje Nowości

Choć aktualizacja oprogramowania Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla tabletów Acer Iconia Tab A100 i Iconia Tab A500 już się rozpoczęła, z nieznanego powodu nie wszystkie urządzenia ją otrzymały. Chcąc rozwiązać problem, Acer udostępnił w sklepie Google Market aplikację o nazwie ICONIA TAB Update Enhancement. Darmowy program jest niczym innym jak starą i niezawodną metodą ręcznej aktualizacji oprogramowania. Aplikacja wysyła zapytanie do serwerów Acera, po czym, jeśli znajduje się na nich plik z oprogramowaniem dla tabletu, pobiera je i instaluje. To wszystko: żadnych komplikacji, kombinowanych ROMów, plików ZIP na karcie pamięci i ryzyka uszkodzenia lub utraty gwarancji urządzenia.

ICONIA TAB Update Enhancement jest obecnie dostępna tylko dla modelu Iconia Tab A500, lecz spodziewamy się, że Acer wkrótce wyda wersję dedykowaną mniejszemu tabletowi Iconia Tab A100. Podziwiamy tajwańskiego producenta za profesjonalizm i szacunek dla klienta. Czyż życie nie byłoby prostsze, gdyby w jego ślady poszła konkurencja? Rozwiązałoby to problemy z ograniczonym dostępem do aktualizacji tabletów w niektórych regionach świata.

Zapraszamy do pobierania aplikacji ICONIA TAB Update Enhancement i życzymy miłego korzystania z Androida 4.0 Ice Cream Sandwich! Nie zapomnijcie dać znać w komentarzach, jak przebiegł proces aktualizacji.

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona