Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC - Tabletowo.pl

Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC

Tabletowo.pl Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC Nowości Toshiba

Amerykańska Federalna Komisja Łączności, znana szerszemu gronu jako FCC (Federal Communications Commission), jest bardzo gościnna. Co chwilę w jej skromnych progach goszczą kolejne urządzenia elektroniczne, które, chcąc pojawić się na rynku, muszą przejść przez ręce pracowników FCC. Tym razem trafiła w nie Toshiba Excite 7.7, której kodowa nazwa to AT270.

Fakt ten nie jest dla nas zaskakujący, bowiem nie dość, że mieliśmy do czynienia z tym tabletem (wtedy jeszcze jako prototyp) podczas targów MWC 2012 w Barcelonie, to przecież producent zaprezentował go na początku kwietnia wraz z dwoma innymi urządzeniami: Excite 10.1 oraz Excite 13.3. Jest to jednak dla nas potwierdzenie, że tablet jest na ostatniej prostej przed pojawieniem się w sprzedaży. A ma to nastąpić 10 czerwca – przynajmniej na rynku amerykańskim, a miesiąc wcześniej na półkach sklepowych zadebiutują jego więksi bracia.

Najważniejsze parametry techniczne Toshiby Excite 7.7 zawierają czterordzeniową Tegrę 3, 7,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 1GB RAM, slot kart microSD, port microUSB oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Poniżej, dla przypomnienia, daty dostępności o ceny nowych tabletów Toshiby: Excite 7.7, Excite 10.1 i Excite 13.3:

Tabletowo.pl Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC Nowości Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona