Xtex My Tablet: 7″ i AICS za 150 dolarów

Xtex My Tablet: 7″ i AICS za 150 dolarów

20120416-121208.jpg

Jeszcze kilka miesięcy temu tablet za 150 dolarów zrobiłby na nas wrażenie ze względu na niską cenę. Obecnie jednak, gdy rynek powoli jest zalewany przez tanie urządzenia tego typu, w dodatku pracujące w oparciu o tabletową wersję systemu Google, 4.0 ICS, nie rusza już nas aż tak bardzo, bowiem powoli zaczynamy się przyzwyczajać do tego faktu. I do tego, że za te pieniądze otrzymamy coraz ciekawsze propozycje. Wśród nich Xtex My Tablet, który niebawem zadebiutuje na rynku jako jeden z przedstawicieli tanich tabletów.

Xtex My Tablet pracuje dzięki jednordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 1,5GHz (nie zostało ujawnione jaka jest to konkretnie jednostka), a jego systemem operacyjnym jest Android Ice Cream Sandwich.

Urządzenie posiada pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, WiFi, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej (Engadget informuje, że jest to dysk HDD), slot kart pamięci, kamerkę 2 Mpix, wyjście HDMI, port miniUSB oraz pełnowymiarowy port USB. Czego w nim nie uświadczymy? Standardowo: Bluetooth, GPS i 3G.

Urządzenie trafi do sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i różowej (o tak, chcę mieć ten tablet! ;)). Jego koszt, jak wspomniałam wyżej, to 150 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona