Ważne

Najlepszy tabletowy żart? Toshiba i jej trzy tablety, które prostokątów nie przypominają

tablet toshiba

Jeśli znudziły Wam się wszechobecne prostokątne tablety, różniące się między sobą wyłącznie detalami, powinniście się zainteresować nowościami przygotowanymi przez Toshibę. Firma przedstawiła projekt trzech tabletów, które mogą przypaść Wam do gustu… No dobra, nie bierzcie tego wszystkiego na poważnie – był to wyłącznie żart producenta. Ale za to bardzo udany – szkoda, że trafiłam na niego dopiero dzisiaj.

Toshiba z myślą o tegorocznym Prima Aprilis przygotowała specjalną stronę, na której pochwaliła się trzema interesującymi pomysłami. Były to trzy nietypowe tablety – nietypowe, bowiem nie prostokątne (wreszcie! ;)): Oblong w kształcie elipsy, Rhombus – rombu, Amore – serca. Zerknijcie na poniższe wideo:

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do zawodów, w których zastosowanie mogą znaleźć tablety o tak nietypowych kształtach, Toshiba postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości:

tablet toshiba

Sprzedaż powyższych modeli rozpoczęła się (i zakończyła) wczoraj. Jeśli więc nie zdążyliście ich kupić, niestety, musicie obejść się smakiem… ;)

Komentarze

 • Nexxt

  Kiedyś Toshiba (chyba toshiba) produkowała telefon z okrągłym wyświetlczem, były też plany na takie ekrany jako “zegary” do samochodów….. więc z tym prima -aprylis to wcale nic pewnego :P :P
  bo wczoraj może i żart a jutro ktoś rzeczywiście takie zacznie produkować ;)

 • TheRaceManiac

  Okrągły to całkiem ciekawy pomysł, możliwe, że wygodnie by się go obsługiwało. Niestety wszystko jest prostokątne – zdjecia, strony internetowe, filmy, więc tylko to go ogranicza, ale to ograniczenie nie do przeskoczenia.

 • pooh1968

  No, no Igor. A Katarzyna jest piękną dziewczyną. Nie wiem tylko czy byś za nią nadążył:))

  • Cóż za cudowny poranek… ;)

   • Ja to wiem;) cudowny to bedzie w ramionach przystojnego mezczyzny;) tak apropo przyszedl moj pierwszy tablet-ainol elf, na razie smiga bez zarzutow, moozemy porozmawiac o tym i o innych rzeczach przez maila;)

 • Kurcze balde, niby jestem powazna biznesswoman, ale chciałabym mieć tablet w kształcie serca i nie wstydziłabym się go wyjąć na spotkaniu służbowym. Tablet nie służy do poważnych zastosowań tzn. nie wymaga się od niego żeby miał dużą moc obliczeniową, to rzecz do wygodnego sprawdzenia maila i przeczytania strony WWW, ewentualnie do przeczytania ebooka, w seercu da się to zrobić, a jest to oryginalne, trochę może kiczowate, ale oryginalne. Do mnie przemawia. Jest styl.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona