Ważne

Instagram na Androida zbliża się coraz większymi krokami

instargram android

Słuchy o tym, że program, który zdobył tytuł „aplikacji 2011 roku na iPhone’a” zmierza na Androida, w sieci pojawiają się od dość dawna, lecz dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Mowa o Instagram, aplikacji, która w wersji na iOS odniosła wielki sukces – może się bowiem pochwalić ponad 27 milionami użytkowników. Sukces ten chce powtórzyć także wśród posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota.

Co prawda wciąż nie została podana konkretna data debiutu Instagram na Androida, ale przynajmniej mamy pewność, że trwają nad takową aplikacją zaawansowane prace. Ze wstępnych informacji wynika, że program skierowany do użytkowników sprzętu z mobilną platformą Google ma być bardziej funkcjonalny od wersji na iOS – niestety, żadne szczegóły na ten temat nie zostały zdradzone.

Jeśli chcecie zostać powiadomieni o pojawieniu się aplikacji Instagram na Androida i móc w pierwszej kolejności z niej skorzystać, podajcie swój adres mejlowy na stronie instagr.am/android.

Instagram to nic innego jak aplikacja umożliwiająca dodawanie filtrów do zrobionych zdjęć (np. efekt Lomo) i dzielenie się nimi w portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Flickr, itp.) za pomocą jednego kliknięcia. I to jest właśnie klucz do sukcesu programu – jego intuicyjność i prostota połączona z ciekawą funkcjonalnością. Wersja na iOS dostępna jest w AppStore za darmo.

instagram ios

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona