Nadchodzi Sony V150 z Tegrą 3 i Androidem 4.0.3 na pokładzie?
Ważne

Nadchodzi Sony V150 z Tegrą 3 i Androidem 4.0.3 na pokładzie?

Sony rozczarowało nas podczas tegorocznych targów Mobile World Congress, kiedy nie zaprezentowało ani jednego tabletu internetowego. Rozgoryczenie nie trwało długo, albowiem wkrótce po ich zakończeniu dotarła do nas informacja i plakat przedstawiający tajemnicze urządzenie o nazwie VAIO U, które wyposażono nie tylko w ekran dotykowy, ale również wysuwaną klawiaturę fizyczną. Choć nie mamy pewności, czy VAIO U jest prawdziwym tabletem, bardzo chcielibyśmy, aby tak było.

Jeśli VAIO U rzeczywiście istnieje, będzie drugim urządzeniem, nad którym pracuje Sony. Pierwszym jest tajemniczy V150, którego testy wydajnościowe pojawiły się w zapiskach programu NemaMark 1. Z opublikowanej przez japoński (zatem bliski źródłu) serwis Ambelo informacji wynika, iż tablet wyposażono w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3 o częstotliwości taktowania zegara 1,4GHz, system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich oraz ekran, który może pochwalić się rozdzielczością 1280 x 752 piksele (WXGA). O ile dwa pierwsze parametry są dla nas nowością, tak obecność wyświetlacza o takich właściwościach przywodzi na myśl już wprowadzony na rynek tablet Sony Tablet S. Być może V150 jest jego bezpośrednim następcą, którego premiera odbędzie się niebawem? Trzymamy za to kciuki i z niecierpliwością wyglądamy dalszych informacji na jego temat.

via Netbook News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona