Ważne

GO Launcher HD debiutuje na tabletach (wideo)

20120303-200124.jpg

Jeżeli w kieszeni macie smartfon z Androidem, na pewno wiecie, czym jest program GO Launcher EX i bardzo Was ucieszy informacja, że jego tabletowy odpowiednik, GO Launcher HD, właśnie wszedł w fazę beta i jest dostępny do pobrania. Tym natomiast, którzy są fanami innych systemów operacyjnych, lecz chcą dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, jesteśmy winni wyjaśnienie. GO Launcher EX i HD to jedne z najlepszych programów startowych na urządzenia z systemem Android. Oferują szeroki wachlarz opcji, dzięki którym można dostosować najdrobniejsze szczegóły ich wyglądu i zachowania, np. animacje przejścia, ikony menu.

Plik APK aplikacji GO Launcher HD na tablety znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że wciąż jest to wersja beta, przez co musicie się liczyć z perspektywą napotkania mniej lub bardziej irytujących błędów. Aby zainstalować program, musicie zezwolić na uruchamiane pakietów z nieznanych źródeł (Ustawienia > Aplikacje). Kiedy już tego dokonacie i spędzicie kilka minut z GO Launcher HD, dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie.

GO Launcher HD kompatybilny jest z tabletami pracującymi w oparciu o system Android 3.0 Honeycomb. Nie wiadomo, czy będzie działać na Ice Cream Sandwich, ale nie zaszkodzi sprawdzić, prawda?

via Redmond Pie

Komentarze

 • Działa na ICS

 • Rafal K.

  Jak wrazenia, warto sciagac?

 • plex

  Dziala gorzej niż domyślny lucher. Klatkuje i nie,a w sobie nic innowacyjnego. Podstawa to plynne dzialanie czego tu nie ma.

  *wystukane z transformer prime*

 • bobek19810

  taki sobie

 • necko

  Na sony tablet s śmiga aż miło. Mało opcji konfiguracyjnych, ale to beta więc wybaczam.Bardzo duży plus za możliwość tworzenia folderów na pulpicie (w oficjalnym sofcie brak takiej opcji, dziwne). Ogólnie jest dobrze.

  • Hehe, wlasnie tak sobie pomyslalem, ze HC/ICS sa same w sobie tak eleganckie i funkcjonalne, ze nie potrzeba specjalnie launcherow, chyba, zeby “przykryc” brzydkie nakladki producentow. I od razu przyszlo mi na mysl menu aplikacji w tabletach Sony :/

   • necko

    Akurat jeśli chodzi o menu aplikacji to osobiście bardziej podoba mi się menu od Sony, ale to kwestia gustu.

 • Goblin950

  Również testowałem na Sony Tablet S i działa bardzo dobrze. Mi jak na launcher HD dla tableta się podoba.

 • jogi1978

  Na asus prime tf201 ICS DZIAŁA
  od 2 dni u mnie rewelacyjnie się spisuje nie zacina .
  Nie moge się
  doczekać na finalną wersje bo fakt mało opcji konfiguracyjnych ale i tak już wersja testowa ma więcej opcji niż launcher systemowy np. zmiana wielkości widgetów czy zmiana zagęszczenia siatki ikon.

 • WaltherMahlke

  Na Moto Xoom śmiga nie gorzej niż domyślny launcher HC. W praktyce żadnych przycięć mimo wielu widgetów i synchronizacji w tle. Faktem pozostaje że za dużo fajnych/przydatnych opcji to to nie wnosi…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona