Ważne

Tak wygląda GT-P5100 – nowy 10-calowy tablet Samsunga

20120225-234026.jpg

Brak konferencji prasowej Samsunga na tegorocznych targach Mobile Word Congress w Barcelonie nie oznacza, że koreański producent nie ma nic do pokazania światu. Niemiecki blog BestBoyz zdobył zdjęcia nowych urządzeń, które swoją premierę będą miały w Barcelonie. Wśród nich jest tablet opatrzony numerem GT-P5100 i wyposażony w 10-calowy ekran dotykowy oraz system operacyjny Android 4.0.x Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz.

Design nowego tabletu Samsunga przywodzi na myśl znany nam model Galaxy Tab 10.1N: czarny przedni panel okala wykonana z metalu ramka, na której widnieją dwa głośniki. Specyfikacja urządzenia nie została ujawniona, podobnie jak nazwa, pod którą zostanie wprowadzone na rynek, cena oraz data dostępności. Ponieważ targi Mobile World Congress ruszają już w poniedziałek, nie wątpimy, że wszelkie wątpliwości rozwieją się już wkrótce.

Samsung GT-P5100 może być tym, którego pierwsze ślady odnaleźiliśmy kilka tygodni temu. Według ówczesnych informacji, jego ekran ma mieć wysoką rozdzielczość. Połączmy to z plotkami na temat trwania prac nad większym i potężniejszym bratem Galaxy Note’a ze wsparciem dla stylusa S-Pen, a otrzymamy bardzo interesujący tablet.

via Boy Genius Report

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona