Ważne

BlackBerry PlayBook ponownie przeceniony w Stanach

tablet blackberry playbook

Jeśli chcielibyście wejść w posiadanie tabletu BlackBerry PlayBook za niewielkie pieniądze i macie w Stanach Zjednoczonych znajomych lub rodzinę, zróbcie maślane oczka (najlepiej jak kot ze Shreka, ładnie poproście, a może uda Wam się zgarnąć urządzenie Research In Motion w kolejnej przecenie. Można oszczędzić do 400 dolarów – kupując oczywiście najdroższą wersję (64GB).

Cennik BlackBerry PlayBook na stronie amerykańskiego RIM, obowiązujący do 11 lutego, przedstawia się następująco:

tablet blackberry playbook

Ale jeśli nie uda Wam się zgarnąć tabletu RIM w tej promocji, może uda się w kolejnej, bo takowa niewątpliwie się jeszcze pojawi. Można to spokojnie wywnioskować z dotychczasowej taktyki kanadyjskiego producenta – co jakiś czas obniża cenę swojego sprzętu, by jakiś czas później wróciła do normalnego stanu, a zaraz później znów można go kupić za bezcen.

Potwierdza się teza postawiona przez nas przy ostatnim tekście o RIM (że firma rozdaje tablety wybranym deweloperom Androida), że chce się pozbyć zalegających w magazynie urządzeń. Ciekawe czy ostatecznie dojdzie do sytuacji, w której producent zdecyduje się na zaproponowanie klientom swojego tabletu za 99 dolarów…

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona