Asus Zenfone 4
Ważne

To co, konkurs? Ainol Novo 8 do zgarnięcia

tablet ainol novo 8 advanced

Na profilu Tabletowo.pl na Facebooku zapowiadałam, że dziś ruszy konkurs, w którym do wygrania będzie Ainol Novo 8 (recenzję znajdziecie pod tym adresem). Jak powiedziałam, tak też robię. Wystarczy poklikać trochę w klawiaturę, lekko pogłówkować i wysłać do nas wiadomość drogą elektroniczną, a w zamian możecie otrzymać testowany przez nas jakiś czas temu egzemplarz.

Z racji tego, że święta już praktycznie za chwilę, zadanie konkursowe jest ściśle związane z Bożym Narodzeniem. By zgarnąć tablet Ainol Novo 8 wystarczy… wysłać do nas mejla na adres konkurs(małpka)tabletowo.pl z najbardziej odlotowymi życzeniami, jakie przychodzą Wam do głowy, które można złożyć maniakowi nowych technologii. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim pomysł i poczucie humoru. Tym razem zwykłe “wesołych świąt” niestety nie wystarczy ;)

Tylko jedna osoba wygra wspomniany tablet, ale dla dwóch kolejnych, które podeślą interesujące i śmieszne życzenia, przygotowaliśmy nagrody pocieszenia – niespodzianki.

Konkurs trwa do końca roku, tj. do końca dnia 31 grudnia 2011 roku – zwycięzca zostanie podany dwa dni później, tj. 2.01.2012 roku.

Powodzenia!

Komentarze

 • Konkursomaniak

  Fajnie, że robicie taki konkurs:).Może wezmę w nim udział.

 • Stachu

  A co to ja spychacz żebym zgarniał?! Nie wchodzę w taki konkurs….

 • Karollan

  Do organizatorów:

  Strasznie kiepska ta nagroda do wygrania. Pewnie został wam jakiś przedpotopowy tablet sprzed roku i chcecie go wypchnąć bo nawet wasze dzieci na gwiazdkę już go nie chcą. Nie dość, że się pozbędziecie śmiecia to jeszcze trochę się pośmiejecie czytając odpowiedzi. Jesteście strasznie wyrafinowani.

  Swoją drogą ciekaw jestem w jakim trybie dostajecie nowe tablety do przetestowania i napisania recenzji: np Sony tablet S, nowy transformer Prime czy nowe Samsungi. Ciekawe czy kupujecie je po cenach rynkowych i czy po przeprowadzeniu recenzji musicie je zwracać…… ?

  • Jan Kowalski

   Taaa… Jak kupią to muszą zwracać. Miej litość człowieku. Sprzęt do testów takie redakcje często dostają od firm albo innych redakcji. Przekazują sobie go nawzajem, badają, opisują. Czasem jakiś sklep im wypożycza. Czasem ktoś znajomy. Wyobrażasz sobie żeby kupowali wszystkie nowinki? Pomyśl czasem logicznie i nie hejtuj zanim użyjesz mózgu. Wesołych Świąt.

 • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

  A mi nagroda się podoba i wysłałem swoje wierszowane życzenia do redakcji. Mam nadzieję, że nie pomyliłem adresu i mój mail dotarł we wskazane miejsce (wysłałem oczywiście z tabletu). Co do samej nagrody, to Ainol Novo8 iPadem czy Galaxy Tabem faktycznie nie jest i nigdy nim nie będzie ale… jest uroczy i jego forma z białą obudową i przyciskami sprzętowymi coś w sobie ma co przykuwa jednak uwagę, coś oryginalnego czego nie posiada reszta tabletów. Chętnie przytuliłbym Ainolka do serca i zaopiekował nim.

 • Gandixnl

  Poszły życzonka! A teraz fajerwerki. A jak tablet wam się nie podoba nie bierzcie udziału. SZCZĘŚLIWEGO!!!

 • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

  Czy znany już zwycięzców konkursu?

 • Marcin “Azawakh” Wojciechowski

  Proponuję zamieścić zwycieskie życzenia tak aby każdy mógł się przekonać jak życzyli sobie maniacy tabletów na Nowy Rok. Może być niezłą zabawa.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona