"Wszystkie prezenty mają swój dzień" - 25 listopada w Apple Online Store - Tabletowo.pl
Ważne

„Wszystkie prezenty mają swój dzień” – 25 listopada w Apple Online Store

Tabletowo.pl "Wszystkie prezenty mają swój dzień" - 25 listopada w Apple Online Store Apple Ciekawostki Nowości

Co jest 25 listopada poza imieninami Katarzyny (;)), Dniem Kolejarza i Dniem bez futra? Chwila na zastanowienie… Jeśli nic nie przychodzi Wam do głowy, spokojnie, nie jesteście sami. Mi też nic się nie kojarzyło przed tym, jak dostałam mejla od jednego z czytelników, informującego o nadchodzącej promocji urządzeń Apple. Okazuje się bowiem, że „wszystkie prezenty mają swój dzień”. Tym dniem w Apple Online Store będzie właśnie 25 listopada.

Zanotuj tę datę w kalendarzu i wróć do Apple Online Store na jednodniowy festiwal zakupów. Fantastyczne prezenty — iPady, iPody, komputery Mac i akcesoria — tylko czekają, by trafić do Twoich bliskich

– tylko taka, mało wyczerpująca informacja widnieje na polskiej stronie koncernu z Cupertino.

Możemy się jedynie domyślać, że Apple chce nawiązać do amerykańskiej wielkiej wyprzedaży – Black Friday. Nie wiadomo jednak czy obniżki cen poszczególnych urządzeń i akcesoriów będą choć w najmniejszym stopniu nawiązywać do „czarnego piątku” z USA.

Wszystko będzie jasne już 25 listopada. Oby tylko nie okazało się, że Apple narobi wokół siebie mnóstwo szumu, a wyjdzie jak zwykle…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona