Toshiba AT200 w sprzedaży od 30 listopada?

tablet toshiba at200

Podczas konferencji Toshiby na IFA 2011 w Berlinie przedstawiciele producenta zapowiedzieli, że premiera najnowszego urządzenia – Toshiby AT200 – będzie miała miała miejsce w czwartym kwartale roku. Jak dobrze wiecie, ten zaczął się pierwszego października, a na temat wejścia modelu do sprzedaży ani widu, ani słychu. Do dziś.

W dwóch niemieckich sklepach z asortymentem elektronicznym pojawił się tablet Toshiby. Nie dość, że z datą dostępności wyznaczoną na 30 listopada (prawdopodobnie wtedy urządzenie zadebiutuje w wybranych krajach Europy i w USA), to jeszcze z wyższą ceną niż przewidywaliśmy wcześniej.

Okazuje się bowiem, że Toshiba AT200 będzie kosztowała w wersji 16GB – 549 euro, natomiast z 32GB pamięci – 699 euro (o ile oczywiście informacje te zostaną potwierdzone przez japońską firmę).

Toshiba AT200 jest tabletem pracującym pod kontrolą Androida 3.2 Honeycomb, którego grubość to ledwie 7,7 mm. Posiada dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4430 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM, 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, WiFi, GPS, slot kart microSD, wyjście microHDMI oraz port microUSB.

Wspomniane wyżej sklepy to Hardwareversand (1, 2) oraz Atelco (1, 2) – w nawiasach są podlinkowane strony z wystawionym w sprzedaży tabletem w obu wersjach: 16GB i 32GB.

źródło

Komentarze

 • Katalizator

  Chciałem go kupić ale ZA DROGO. W takim razie wydam na Transformera 2.

 • je2

  niczym specjalnym się nie wyróżnia, no może jedynie ceną i procesorem którego nie znam.

 • p.l

  Cóż, poczekamy aż zmądrzeją i przytną tą cenę kiedy zapasy zaczną zalegać w magazynach.

 • Dużo ten procek lepszy od Tegry, że taka cena wysoka?

 • je2

  on jest w lg optimus

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona