Ważne

Panasonic prezentuje dwie nowości z serii BizPad

tablet panasonic bizpad

Firma Panasonic kontynuuje swoją politykę wobec tabletów internetowych. Do portfolio producenta można dopisać dwie nowe propozycje, tak jak poprzednie, odporne na czynniki zewnętrzne. Poznajcie nowe modele z serii BizPad: 7-calowy JT-580VT oraz 10,1-calowy JT-581VT.

Producent zapewnia, że obu urządzeniom nie są straszne uderzenia, wstrząsy czy spotkania z kurzem i wodą. Dodatkowo akumulatory w obu modelach zostały tak umieszczone, by można je było w prosty sposób wymienić.

Najnowsze tablety Panasonic pracują w oparciu o Androida w wersji 3.2 Honeycomb i zostały wyposażone w dwurdzeniowe procesory ARM Cortex A9 o taktowaniu 1GHz, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, microUSB oraz czytnik kart microSD (opcjonalnie także 3G). 7-calowy ekran modelu JT-580VT ma rozdzielczość 1024 x 600 pikseli, natomiast 10,1-calowy JT-581VT1280 x 800 pikseli. Pierwszy z nich posiada aparat 5 Mpix, drugi – 1,3 Mpix.

JT-580VT trafi do sprzedaży w grudniu, natomiast JT-581VT – w połowie stycznia przyszłego roku. Cena obu modeli nie została ujawniona.

źródło

Komentarze

 • vtf

  z czym oni do ludzi…

 • User

  Ze sprzętem którego nikt inny nie oferuje.
  W pewnych zastosowaniach wszystkie te transformery czy inne iconie po prostu nie przetrwają jednego dnia.

 • Xmen

  Panasonik zawsze robił Pancerne laptopy a więc sie nie dziwie ze zrobił taki tablet, o odbiorców bym sie nie martwił , Mundurówka energetyka leśnictwo , przełajowcy
  Procesor ARM meże nie za szybki ale za to stabilny , zreszta dobrze napisany soft to podstawa, a nie Gigaherce

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona