Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus nieoficjalnie wyceniony w Stanach

tablet samsung galaxy tab 7.0 plus

Samsung Galaxy Tab (7″ z Androidem 2.2) był jednym z pierwszych tabletów internetowych, jaki pojawił się na rynku po prezentacji pierwszej generacji iPada. I choć pracował w oparciu o wersję Androida niezoptymalizowaną do działania na tego typu sprzęcie, zyskał spore grono odbiorców nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Koreański producent nie tak dawno zdecydował, że nadszedł czas na odświeżenie modelu. Tak oto powstał Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus.

Kilka dni temu informowaliśmy, że tablet trafi do sprzedaży w pierwszych krajach już w połowie listopada w cenie wynoszącej 499 euro. Dziś możemy na ten temat powiedzieć nieco więcej, bowiem urządzenie – w dwóch wersjach pojemnościowych (ale wyłącznie bez 3G), pojawiło się w przedsprzedaży w sklepie J&R.com.

Tam kosztują odpowiednio: 400 dolarów za 16GB oraz 500 dolarów za 32GB. Stosując ogólnie powszechny przelicznik 1 dolar = 1 euro, w Europie można się spodziewać cen na poziomie 400 euro i 500 euro (drugą z nich będzie można bowiem spotkać we Włoszech). To z kolei oznacza, że cena Galaxy Tab 7.0 Plus w Polsce w najtańszej wersji będzie wynosiła najprawdopodobniej ok. 2000 złotych. Informacje na temat ciekawych parametrów technicznych modelu znajdziecie w tym wpisie.

Jeszcze kilka słów na temat modelu poprzedniej generacji. Na pewno posiadacze tego urządzenia są ciekawi jak wygląda sprawa aktualizacji Galaxy Tab do Androida w wersji Gingerbread. Zapytałam o ten fakt polski oddział Samsunga – w odpowiedzi otrzymałam:

nad aktualizacją do 2.3 trwają wciaż prace i niedługo ma zostać ogłoszona

Czyli jednak szansa jest! :)

Dzięki Artur za podesłany link!

źródło

Komentarze

 • Szczepan

  Po pół roku przeglądania i czekania na androidy, 3g itd zdecydowałem się na używanego Ipada 1 32gb 3G. Cena 1100zł.
  Sorry, musiałem się pochwalić :-)))

  • jankov

   Nie dziwię się. Tyle zamieszania na rynku tabletów z androidem, że nie wiadomo o co chodzi. Niepewność zabija to wszystko. :(

   I miłego używania iPada. :)

   • bbdy

    nie ma sie czemu dziwic,w koncu tabletow z andkiem jest dużo,a ios-em już nie
    wedlug mnie nowy archos za 1000 zl jest lepszy,mozna do niego dokupic modem 3g

 • Artur

  Nie ma sprawy :) Tą odpowiedź w sprawie GB Samsung PL podaje już od przynajmniej miesiąca. :/ Na szczęście nie jest to dla mnie krytyczny update w przeciwnym razie skorzystałbym z Odina.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona