Ważne

Motorola ET1. Tablet do zastosowania w przedsiębiorstwach

tablet motorola et1

Na początku stycznia bieżącego roku Motorola podzieliła się na dwie firmy: Motorolę Mobility i Motorolę Solution. Druga z nich, oferująca rozwiązania biznesowych produktów i usług, zaprezentowała dziś tablet skierowany właśnie do przedsiębiorców. Poznajcie tablet Motorola ET1.

Urządzenie, w przeciwieństwie do większości biznesowych tabletów, nie pracuje w oparciu o jedną z wersji systemu Windows, lecz pod kontrolą Androida w wersji Gingerbread (2.3.4). Opcjonalnie do ET1 można dokupić skaner kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych, pasek na rękę i kilka innych akcesoriów.

Motorola ET1
została wyposażona w dwurdzeniowy procesor TI OMAP4 o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB pamięci RAM, 4GB pamięci, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli pokryty Gorilla Glass, WiFi, GPS, wyjście HDMI, USB, aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę oraz wymienny akumulator o pojemności 4620 mAh.

Więcej informacji na temat zastosowania Motoroli ET1 w przedsiębiorstwach znajdziecie na poniższym wideo:

Tablet trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2011 roku. Jego cena nie została ujawniona, jednak według wstępnych informacji ma wynosić mniej niż 1000 dolarów.

tablet motorola et1

źródło, źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona