Ważne

Sony Tablet S w sprzedaży w Polsce

sony tablet s

Wkrótce na łamach Tabletowo.pl pojawi się recenzja Sony Tablet S, z którym mieliśmy okazję obcować na IFA 2011 w Berlinie. I choć na jego temat powiedzieliśmy już bardzo wiele, warto będzie rozwiać wiele wątpliwości i odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące tego modelu (jeśli jeszcze Wam się jakieś nasuwają – dajcie znać w komentarzach).

Od kilku dni Sony Tablet S jest dostępny w przedsprzedaży, a dziś trafił już do normalnej dystrybucji. Można je kupić między innymi w sieci sklepów Vobis, gdzie dostępny jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 16GB za 1999 złotych oraz 32GB za 2399 złotych (oba modele bez 3G).

Czy się opłaca? Na pewno warto wziąć pod uwagę fakt, iż za mniejsze pieniądze możemy wejść w posiadanie innych tabletów z praktycznie identycznymi parametrami technicznymi, w tym Asusa Eee Pad Transformer czy Acera Iconia Tab A500 (oba 16GB za 1599 złotych). W przypadku tabletu Sony możemy mówić o wyróżniającym się designie, sprawiającym, że urządzenie świetnie leży w dłoni, wbudowanym pilocie na podczerwień oraz o certyfikacie PlayStation (co do którego można mieć zastrzeżenia, o czym się przekonacie czytając wspomniany test modelu). Ale jeśli komuś to nie jest potrzebne – może wybrać jeden z tańszych tabletów.

źródło: Vobis

Komentarze

 • jankov

  Moim zdaniem kompletnie spóźniona propozycja i za drogo.

 • Maciequje.

  Saturn reklamuje 16GB za 1998zł

 • hellypton

  2,4k bez 3G? Niezły żart.

 • Maciequje

  Wszystkie sprzęty Sony mają tak zawyżoną cenę, dlaczego tablet miałby być inaczej ceniony?

 • greem

  Sony Tablet S jest rewelacyjny, mam go od tygodnia i nie żałuje zakupu. Mimo wszystko czekam na pełną recenzję. Różnice cenowe nie są aż takie duże, trzeba pamiętać że sony z zasady jest nieco droższe od innych producentów, ja to ma miejsce np z komputerami VAIO. Warto jednak dopłacić za design i wysoką jakość wykonania.

 • KanonierKa

  Według moich obserwcji, Vobis to drogia firma, ma jedne z najwyższych cen.

 • greem

  Cena 1999 za 16G to cena ustalona przez Sony, za tyle mozna kupic w Sony Center, Vobis ma identyczna cene.
  Kupujac w przedsprzedazy w Sony Center otrzymywalo sie skorzane etui warte ponad 300, ja skozystalem.

 • Radek

  nie rozumiem czemu produkuje sie tablety bez 3g ma byc to urzadzenie mobilne a nie komp stacjonarny w domu!!!!

  • hellypton

   Niektóre mają nawet proporcje ekranu jak w kompie stacjonarnym :D

  • aaa

   A ja nie rozumiem o co taki szum z 3G, co za problem udostępnić go po WiFi z komórki (którą i tak masz, po co więc w ogóle płacić za dwa plany – na komórkę i tablet).

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona