Konkurs Tabletowo.pl i Kiano – wyniki

Konkurs Tabletowo.pl zorganizowany przy współpracy z firmą Kiano zakończony – o tym już wiecie. Przyjmowanie zgłoszeń dobiegło końca kilka dni temu – to też wiecie. Nie macie jednak pojęcia do kogo z Was powędrują nagrody, które można było wygrać w konkursie. Jeszcze tylko chwilka cierpliwości…

Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, z których praktycznie wszystkie zawierały prawidłowe odpowiedzi na pytania – gratulacje! Decydowały więc odpowiedzi na dodatkowe pytania, które były naprawdę wyśmienite. Część zabawna, część bardziej poważna. Ale wszystkie bardzo interesujące i, jakby podesłać producentom, mogłyby powstać tablety w bardzo ciekawych kolorach.

No dobra, nie będę bardziej przedłużać chwili, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością (o czym można się przekonać na profilu Tabletowo.pl na Facebooku).

Nagrody wędrują do:
1. Kiano Blade Core: Damian990


2. Kiano Zip City: Emilian B.

Kolor: coś pomiędzy limonkowym #93F600 a zielenią jaskrawą #00FF00, najlepiej z domieszką fluorescencyjną (stylizacja na święcący przedmiot napromieniowany, radioaktywny + jakiś duży, wyśroskowany znak radioaktywaności na spodzie tabletu). Dlaczego: nie miałbym trudności ze znalezieniem tabletu w ciemnościach (aspekt praktyczny), a po za tym oryginalność (aspekt wizualno-stylistyczny, nie widziałem wściekłej zieleni na obudowach jeszcze, czyżby zbyt “oczo-męcząca”?).

3. klawiatura z etui do tabletów: Magda Ł.

(S) jak na pewno nie szary, bo to smutny kolor, a ten jest pełen radości
(I)nteligencja w nim tkwi, bo przecież blondynki wbrew pozorom są mądre (pisze to brunetka) a mój kolor po części ma coś z blondynki, pasuje do technologii idealnie
(N)iebieski przy nim się chowa
(O)chhhh – taki dźwięk wydają inni, który pierwszy raz ujrzą ten kolor
(P)isać można wiele o tym kolorze
(A)lfabetu mi zbraknie
(P)oczątkowo wybrałam czerwony, ale powiało kiczem
(U)zyskać go można ze skrzyżowania papugi z gołębiem i dodatkiem DNA blondynki – prawda, że proste?
(Z)ielony też pospolity
(I)gram z ogniem, wieeeem…
(A)le moja kreatywność nie zna granic
(S)iny siniak zainspirował mnie
(T)ęcza, to też nie jest
(O)dkryłam go we śnie, miałam taką sukienkę i byłam powodem skrzywienia kręgów szyjnych u mężczyzn
(G)dzie go można dostać?
(O)ddam recepturę za tableta!
(Ł)adnie wygląda ten kolor, umiecie go sobie wyobrazić? Ha, tylko nieliczni to potrafią!
(Ą)ąąą lalala umc umc
(B)rawa dla tych, którzy zrozumieją moje przesłanie, bo postanowiłam być zagadką dla Was
(K)łopotliwy to kolor
(O)n ma moc!!
(W)ino rozjaśnia umysł, pozwala widzieć więcej kolorów
(Y)eti ze mną się zgodzi
(B)rzmi dumnie
(L)ubię ten kolor, jest taki mójosiowaty
(O)twarty umysł pozwala stwierdzić, iż każdy może dowolnie zinterpretować ten kolor i każda opcja będzie tak samo dobra Kochani.
(N)udzę Was, wiem… dlatego kończę
(D)ziękuję za uwagę ;)

Z laureatami skontaktujemy się jeszcze dziś drogą mejlową. Gratulujemy! Do kilku osób powędrują nagrody-niespodzianki.

I już niedługo zaprosimy Was na kolejny konkurs. Zdradzę tylko, że jeszcze wcześniej zorganizujemy mały konkursik na Facebooku, więc warto nas śledzić.

Komentarze

 • JH

  Eh, bywa… Gratulacje dla zwycięzców.

 • dzem

  podajcie nagrodzone odpowiedzi

 • Hm, następnym razem muszę poświęcić więcej jak pół dnia czasu na przygotowanie pracy: http://dl.dropbox.com/u/19586312/Praca%20konkursowa.png

  Podawajcie swoje odpowiedzi na to dodatkowe pytanie :)

 • dzem

  drugie ciekawe, reszta dno

 • dzem

  evolucja – bardzo fajna praca, powinnaś znaleźc się na podium

  • evolucja i kilka innych osób otrzymali nagrody niespodzianki od Tabletowo.pl.

 • zzz

  Taa, pytanie o kolor a tu praca plastyczna wygrywa… Genialne.

  • “Pytanie dodatkowe, w odpowiedzi na które liczy się poczucie humoru i kreatywność”. Liczyło się wszystko – a więc forma również. Wybór był całkowicie subiektywny – każdemu przecież podoba się coś innego. Trzeba to uszanować.

  • wtd

   Fakt.. to już któraś z kolei wtopa organizatorów. Aby werbować ludzi do konkursów warto byłoby tworzyć jasno określone regulaminy. A tu widać że zdecydowanie przoduje praca, gdzie fanów na FB było zdecydowanie mniej, czyli z początków konkursu. To co? Liczy się kreatywność słowa i pomysłu, czy kreatywność graficzna? Bo pomysł pracy zwycięskiej co do ostatniego pytania pozostawia wiele do życzenia. A z pewnością już odpowiedź druga jest ciekawsza i bardziej kreatywna od pierwszej. No ale to nie my jesteśmy organizatorami.

 • wtd

  No właśnie: “PYTANIE DODATKOWE” – a nie zadanie. Pytanie, to forma na którą się odpowiada słownie. Gdybyście np. napisali ZADANIE – to już byłaby sprawa oczywista, wtedy gdzie liczy się i humor i kreatywność. Z zaznaczeniem formy dowolnej.

  • Następnym razem pytanie/zadanie będzie dokładnie sprecyzowane. Teraz jednak należy się pogodzić z werdyktem.

  • Dla mnie otwarte pytanie oznacza dowolność formy odpowiedzi. Faktycznie mogło to być sprecyzowane, ale nie popadajmy w paranoję. Skoro tak się upominasz to najpierw lepiej pokaż swoją pracę :)

 • wtd

  evolucja, to że dostałaś nagrodę pocieszenia nie obliguje Cię do tego, abyś nakazywała innym, co mają robić. nie mam ochoty dzielić się swoją pracą, bo to nie ma nic do rzeczy.
  w tym momencie dzielę się tylko własnym spostrzeżeniem, które jest jednocześnie poradą dla organizatorów. gdyż przez takie właśnie zabiegi, brak precyzji, wielu osobom jest zwyczajnie przykro. po to są konkursy, aby mobilizowały i dawały radość z rywalizacji, ale na jasno określonych regułach.
  niby nic, a jednak coś. pracuję w branży PR, więc radzę uważać, bo portal ma szansę na sukces, ale przez małe potknięcia (dla niektórych) można się nieźle przejechać.

  • Dostałeś, to po pierwsze. Po drugie, obliguje to chyba nie to słowo, o które ci chodziło. Trzecie: nikomu niczego nie nakazuje, tylko zachęcam. Według mnie to fajny sposób na takie konkursowe afterparty, a jak sam piszesz – ich głównym zadaniem jest sprawiać radość. :)
   Zapewniam, że organizatorzy wzięli już sobie to spostrzeżenie do serca.
   Pozostaje nam czekać na kolejny konkurs!

   • wtd

    nick zmylił, wybacz.
    po drugie: owszem, to słowo którego chciałem użyć.
    po trzecie: koniec tematu. idę spać ;)

 • ojajebie ale żałosne to pierwsze hehe w ogóle to pomyślałem ze tabletowo tak podaje poprawne odpowiedzi a dopiero 2ka jest nr jeden… i serio to 1 jest lepsz od 2 lub 3? ale lipton.. zero polotu…

  • ale gratuluje żeby nie było zwycięzcom ;]

 • kate

  marudzicie bo nie dostaliście nagrody … typowi polacy ktoś wygra to go za to nienawidza…bo on dostal a ja nie
  gratulacje tak wybrali administratorzy to tak mus byc
  :)

 • n

  Uznaliście błędną odpowiedź! Na stronie kiano.pl – porównania tabletów – rzeczywiście wszystkie mają aparat 2MPx, ale szczegółowy opis Kiano Young informuje, że ma on tylko aparat 1,3MPx. NIE WIECIE CO PROMUJECIE :P

  • No i tak się to zostawi? Żadnego komentarza już w tej sprawie nie będzie?

   • Byliśmy wcześniej poinformowani o tym fakcie przez jednego z czytelników. Uznawaliśmy obie odpowiedzi.

 • Jan

  Yyy… Konkurs dla grafików? A to ja nie wiedziałem. Nauczka na przyszłość: Nie brać udziału jeśli zasady nie są jasno i wyraźnie określone. Nr 2 rąbnął mój pomysł. No chyba że był pierwszy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona