Google Propeller stanie w szranki z Flipboard? - Tabletowo.pl
Ważne

Google Propeller stanie w szranki z Flipboard?

Tabletowo.pl Google Propeller stanie w szranki z Flipboard? Aplikacje Nowości Plotki / Przecieki

Jeśli jesteś posiadaczem iPada na pewno obiła Ci się o uszy aplikacja Flipboard, wyświetlająca wiadomości pochodzące z portali informacyjnych i serwisów społecznościowych w formie magazynu. Wspominam o tym nie bez powodu. Okazuje się bowiem, że Google pracuje nad bardzo podobną aplikacją – Propeller, która ma być przeznaczona zarówno dla iPadów, jak i tabletów z Androidem.

Informacje te nie są wyssane z palca, gdyż pochodzą z dwóch źródeł. Pierwszym jest Robert Scoble, który twierdzi, że Propeller jest „oszałamiająco dobry”. Z kolei drugim jest AllThingsD donoszący, iż aplikacja ma być konkurencją wspomnianej wcześniej Flipboard.

Szczegóły na temat Google Propeller są skrzętnie skrywane, więc na chwilę obecną na temat aplikacji nie wiadomo zupełnie nic. Mamy nadzieję, że sytuacja ta się wkrótce zmieni.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Propeller jest jedną z wielu aplikacji, nad jakimi obecnie pracuje Google. Na temat pozostałych nie wiadomo zupełnie nic, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekanie na więcej informacji.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona