Tablet Ainol Novo 7 wkrótce w Polsce

Na początek tegorocznych wakacji w Wasze ręce oddaliśmy recenzję Ainol Novo 8, który niebawem będzie można wygrać w jednym z konkursów organizowanych przez Tabletowo.pl. Okazuje się, że na jego nieco mniejszego brata nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Jak poinformował nas jeden z przedstawicieli sklepu swiatmp4.pl, Ainol Novo 7 trafi do sprzedaży w Polsce w ciągu kolejnych dwóch tygodni.

Najnowszy tablet Ainol został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor BoxChip A10 o taktowaniu 1,2 GHz, natomiast całość – jak możecie się spodziewać – pracuje w oparciu o Androida Gingerbread (2.3).

Urządzenie posiada 512MB pamięci RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, wyjście HDMI, a także baterię o pojemności 4000 mAh pracującą, według zapewnień producenta, do 6-7 godzin.

Cena Ainol Novo 7 będzie wynosiła poniżej 600 złotych (trzeba jednak pamiętać, że oficjalna kwota może się zmienić do czasu rynkowej premiery). Jak wspomniałam wcześniej, ma być dostępny w naszym kraju na przełomie września i października.

Komentarze

 • Dajcie lepszą baterię do 8, dla mnie to strata czasu wypuszczanie takiego urządzenia, dajcie do ainola starszego oficjalną aktuualizację do 2.3, a nie jakieś wynalazki promujecie…

  • Badyl

   Z tego co widzę na stronie ainola to chyba została wypuszczona wersja wspierająca zewnętrzne modemy 3G, możesz napisać coś więcej, bo z wypowiedzi Twojej wnioskuję, że masz novo 8 :-)

   • Nie mam, dużo czytam na ten temat. Ciekawy tablet, czytałem, że długo się modemy włączają, ale później jest ok

 • Jan

  Nie “wkrótce” tylko już widziałem na Allegro. Ainol Novo 8 za jakieś 730 zł. Był chyba też mniejszy. 7″ za 560 zł a 5″ za 350zł. Ale ani słowa o Androidzie 2.3. ;)

 • RobertK

  Słyszałem o tym modelu że ma mieć on silniejszy procesor i koprocesory graficzne, tak że obsługiwał będzie rozdzielczości większe od Full HD! A także będzie mógł wyświetlać dwa niezależne ekrany. Tak zapowiada specyfikacja. U dystrybutora otrzymałem informację że wkrótce ma się on pojawić w sprzedaży w Polsce po cenie niższej nić Novo8!!! informacja ma się pojawić na Ainol.pl

 • savio23
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona