Samsung Galaxy Tab 7.7 - pierwsze zdjęcia! Honeycomb? Nie tym razem... - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 7.7 – pierwsze zdjęcia! Honeycomb? Nie tym razem…

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 - pierwsze zdjęcia! Honeycomb? Nie tym razem... Nowości Plotki / Przecieki Samsung

W technologicznym świecie wszelkie wieści bardzo szybko się rozchodzą po wszystkich zakątkach naszego globu – zwłaszcza, jeśli są to nieoficjalne dane techniczne, wszelkie spekulacje czy… pierwsze zdjęcia nadchodzących urządzeń.Portal an.droid-life.com opublikował dwie fotki przedstawiające rzekomo Samsunga Galaxy Tab 7.7, o którym istnieniu informowaliśmy ledwie dwa dni temu.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 7.7 - pierwsze zdjęcia! Honeycomb? Nie tym razem... Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Najnowsza propozycja Samsunga będzie następcą Galaxy Tab 7″, zaprezentowanego we wrześniu ubiegłego roku. Czego się możemy spodziewać po tym modelu? Na chwilę obecną dość ciężko cokolwiek powiedzieć oprócz tego, że powinien posiadać ekran o przekątnej 7,7″ (możliwe, że o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli) oraz 30-pinowe złącze do ładowania, znane choćby z Galaxy Tab 10.1 (tylko ich umiejscowienie jest inne).

Niestety, powyższe zdjęcia utwierdzają nas w przekonaniu, że tablet ten nie będzie pracował w oparciu o Androida Honeycomb. Jak widzicie, urządzenie posiada dotykowe przyciski pod ekranem, które zarezerwowane są dla sprzętu z Androidem do wersji Gingerbread. Ale kto wie, może w wersji Ice Cream Sandwich Google postanowi powrócić do ikonek pod wyświetlaczem, a to jest pierwszy przedstawiciel tabletów z tym systemem? Tia… pofantazjować sobie można. Trzeba także zakładać możliwość, iż powyższe zdjęcia to fake.

Prezentacja Samsunga Galaxy Tab 7.7 będzie miała miejsce podczas konferencji producenta 1 września. Jak tylko uda nam się tam dostać, zaraz po wydarzeniu opublikujemy autorskie materiały.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona