Mała aktualizacja dla Asusa Eee Pad Transformer - Tabletowo.pl

Mała aktualizacja dla Asusa Eee Pad Transformer

Tabletowo.pl Mała aktualizacja dla Asusa Eee Pad Transformer Nowości

Witajcie! Podczas przeglądania internetu natrafiłem na bardzo ciekawą informację dotyczącą tabletu od Asusa – modelu Eee Pad Transformer. Wielu posiadaczy tego urządzenia czuje irytację faktem, że podczas podłączenia stacji dokującej do tabletu, zamiast windowsowej myszki mają do dyspozycji dosyć tandetne kółko. Otóż ma się to zmienić!

Asus zapowiedział update swojego sprzętu do wersji 8.6.5.9. Cóż ta aktualizacja ma wnieść? Właściwie są to tylko 2 zmiany, bardzo kosmetyczne zresztą, jednakże poprawiają wcześniejsze niedopatrzenia. Pierwszą, myślę najważniejszą, jest możliwość ustawienia szybkości i stylu kursora. Tak, dobrze czytacie – w końcu będziemy mogli powrócić do myszki i zmienić szybkość, nieraz zbyt wolnego, kursora.

Drugą zmianą, którą wnosi aktualizacja, jest wsparcie dla Netflixa. Podobno wcześniej były problemy z tą aplikacją, które obecnie zostały wyeliminowane. I choć w Polsce nie można korzystać z usługi, informujemy o fakcie nie bez powodu – sporo naszych Czytelników mieszka poza granicami Polski, przez co mogą swobodnie korzystać z Netflix.

Aktualizację można pobierać już na swoje tablety Eee Pad Transformer. Jeśli nie otrzymacie automatycznego powiadomienia o jej dostępności, wymuście na urządzeniu wyszukanie – wtedy na pewno rozpocznie się proces update (mój tablet zaktualizował się dopiero po naciśnięciu „szukaj nowych aktualizacji”).

Jak można to skomentować? Według mnie w trzech słowach: Asus, dajesz radę!

źródło

_ _ _ _ _

Tym wpisem witamy na łamach Tabletowo.pl nowego redaktora. Piotrek, w miarę możliwości, będzie nas wspierał swoim piórem, dzięki czemu na stronie będzie się pojawiać jeszcze więcej ciekawych newsów z tabletowego rynku.
A jeśli i Ty czujesz się na siłach i chciałbyś dołączyć do zespołu tworzącego rozwijającego się z dnia na dzień bloga o tabletach – daj znać na mejla: admin(małpka)tabletowo.pl. Dobrych redaktorów nigdy za wiele! /Kasia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona