Ważne

Wacom pracuje nad zupełnie nowym produktem (wideo)

Wacom, twórca najwyższej klasy tabletów graficznych, już za siedem dni zaprezentuje swój zupełnie nowy produkt. Odliczanie do premiery rozpoczęło się na stronie newthing.wacom.eu i wygląda na to, że każdego dnia opublikowana zostanie jedna wskazówka. Dzisiejsza brzmi: to nie jest tablet.

Trudno sobie wyobrazić, jakiego rodzaju urządzeniem będzie nowy produkt Wacom. Czyżby ta mająca wieloletnie doświadczenie firma dostrzegła na rynku lukę, którą chce wypełnić czymś, czego nigdy wcześniej nie widziano? Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, a jedynym, co możemy robić do czasu prezentacji, jest codzienne odwiedzanie strony Wacom i zastanawianie się nad publikowanymi tam wskazówkami.

Artyści już zacierają ręce, ponieważ każda premiera nowego produktu firmy Wacom równa się małej rewolucji na kameralnym rynku urządzeń graficznych.

Komentarze

 • aparat/kamera rejestrująca obrys ? … oj będzie się działo …

 • ed

  ale jeśli wiadomo, że to nie tablet to jaki sens o tym pisać w serwisie o tabletach?

  No chyba, że rozszerzacie krąg zainteresowań, to ja poproszę o najnowsze newsy ze świata motoryzacji, a i jakieś nowości naukowe chętnie bym poczytał. Może zróbcie też kącik kulinarny?:)

  • Jest sens. Choćby z czystej ciekawości… Wacom, to jak napisał Jarek, twórca najwyższej klasy tabletów graficznych, choćby dlatego warto się zainteresować co ciekawego ma w zanadrzu ;-)

   a o rozszerzeniu kręgu zainteresowań, owszem, myślimy… ale niekoniecznie na Tabletowo ;-)

   • ed

    czyli jak samsung, jako producent tabletów, wypuści też nowy model pralki, to mogę liczyć, że o tym napiszecie?:p

    P.S. Wiem, że się czepiam bez sensu:)

    • Hahaha, no czepiasz, ale od tego są fajni Czytelnicy ;) W przypadku Wacoma mamy jakieś przeczucie, że od tabletów daleko nie zamierza uciec… ;-)

  • agn

   stylusy tez nie sa tabletami a nas interesują ;) jeszcze nie wiemy co to jest ale jezeli to nie tablet ale firma ciagle produkowała tablety graficzne wiec moim zdaniem nie będzie to nowa zajebista kielnia murarska :D tylko cos zwiazane z użytkową elektroniką. aaa to moze byc ciekawe:P

 • [ Karol ]

  Cholernie ciekawe. Zastanawiam się czy to będzie nowy monitor 24 cal HD i do tego dotykowy lub za pomocą rysikiem ? Przekonamy się za 7 dni.

 • ghostCat

  Cintiq 24″ zdaje sie już jest a jak nie to za chwile wejdzie do sprzedarzy

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona