Ważne

Jaki będzie następca Samsunga Galaxy Tab 7″?

Ostatnie dni nie są dość łaskawe dla Samsunga, który decyzją niemieckiego sądu został zmuszony przez Apple do wstrzymania sprzedaży Galaxy Tab 10.1 w Europie (aczkolwiek nie w Polsce). Nie przeszkadza to jednak producentowi w szykowaniu kolejnego urządzenia, którego premiery – mamy nadzieję – doczekamy się na targach IFA 2011, na których ekipa Tabletowo.pl będzie obecna. W sieci pojawiły się kolejne spekulacji na temat parametrów technicznych następcy Samsunga Galaxy Tab z ekranem o przekątnej 7″.

Swego czasu pojawiły się plotki, jakoby Galaxy Tab 7 (bo taką nieoficjalną nazwę przyjął ten model) miał posiadać wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Najnowsze informacje niestety nie są tak łaskawe. Według nich najnowsze dziecko producenta miałoby być wyposażone w ekran 7″ o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Niestety, ani słowa o AMOLEDzie. Ale skoro nie AMOLED, to może jednak IPS, o którego rzekomym istnieniu pisaliśmy w którymś z przecieków?

Jakkolwiek by nie było, urządzenie ma posiadać aparat 3Mpix, kamerkę 2Mpix, a pracować w oparciu o Androida Honeycomb – najprawdopodobniej w wersji 3.2 (jest to sprzeczne z poprzednimi spekulacjami, gdzie zapowiadano, że tablet będzie się chwalił Androidem Gingerbread).

Na rynku mają się pojawić dwie wersje tabletu: GT-P6200 z 3G oraz GT-P6210 bez 3G („WiFi-only”). Najnowsze spekulacje podają także przybliżoną datę premiery tajemniczego sprzętu Samsunga – rzekomo na początku listopada. Cóż, nie pozostaje nam nic innego niż cierpliwe czekanie.

źródło

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona