Ważne

Projekt tabletu HiLo z etui będącym klawiaturą

Gdybyście wiedzieli, jak bardzo bym chciał, aby choć jeden z projektów tabletów, które opublikowaliśmy na łamach Tabletowo rzeczywiście trafił na linię produkcyjną. Do tej pory widzieliśmy ich wiele; każdy kolejny był ciekawszy od poprzedniego, ale HiLo, prosta koncepcja unifikująca najpopularniejsze akcesoria, jest zdecydowanie najbardziej interesująca ze wszystkich.

Projektant Roni Mergolin zaprezentował koncepcję tabletu, którego wykonane z filcu etui jest jednocześnie klawiaturą. Urządzenie można wsunąć do środka rękawa, aby zapewnić mu ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem oraz brudem, a później wysunąć, aby podłączyć je do klawiatury. Genialnie, proste, prawda?

Niestety, podobnie jak większość tego typu koncepcji, tablet HiLo jest jedynie wolnym projektem, którego zrealizowanie stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Warto dodać, że obejmuje on nie tylko pomysłowe etui z klawiaturą, lecz także elegancki, wykonany z aluminium i tworzywa ABS tablet charakteryzujący się wymiarami 280 x 160 x 14 mm, wagą 1kg, dwoma portami USB oraz, co ciekawe, stopkę pełniącą rolę stojaka.

Co sądzicie o HiLo? Czy nie uważacie pomysłu na etui z klawiaturą za idealne połączenie ergonomii i funkcjonalności? Kto wie, może pewnego dnia tego typu akcesorium trafi na rynek. Trzymamy kciuki!

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona