Ważne

Acer Iconia Tab A100 ostatecznie z Androidem 3.2

„Koniec oczekiwania!” – tymi słowami Acer poinformował na facebookowym profilu o rynkowej premierze Iconia Tab A100. Najistotniejsza jest jednak informacja o wersji systemu, pod kontrolą której będzie pracował najmniejszy tablet producenta. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, jest to Android 3.2 Honeycomb.

7-calowe dziecko Acera zostało oficjalnie zaprezentowane już kilka miesięcy temu, jednak po problemach z działaniem aplikacji pod Androida 3.0 Honeycomb na małym ekranie, jego rynkowa premiera została przesunięta na drugą połowę roku. Jeszce nie tak dawno spekulowano, że na Iconia Tab A100 przyjdzie nam poczekać do września. Acer zdementował te plotki dzisiejszym wpisem o dostępności modelu w sprzedaży.

Ale czy faktycznie można go dostać w sklepach? Okazuje się, że nie jest tak różowo, jakby się mogło wydawać. Tablet jest na razie dostępny w niewielu sklepach, między innymi w superbiiz w cenie 333,90 dolarów (8GB).

Acer Iconia Tab A100 został wyposażony w dwurdzeniową Tegrę 2 1GHz, ekran o przekątnej 7″ (1024 x 600 pikseli), aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, slot kart microSD, WiFi, 512MB RAM oraz wyjście HDMI.

Kiedy urządzenie zadebiutuje w Polsce? Tego na razie nie wiadomo…

ź: Acer

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona