Ważne

Viewsonic Viewpad 7x jednak we wrześniu

Oh, Androidzie Honeycomb 3.2, swoim pojawieniem się namieszałeś w głowach niejednego producenta tabletów internetowych. Co chwilę widzimy nagłówki mówiące o opóźnieniach kolejnych urządzeń, które wstrzymują się z pojawieniem się na rynku, aby móc chwalić się twoją obecnością pod maską…

Viewsonic Viewpad 7x miał trafić na półki sklepowe w połowie sierpnia, lecz ostatecznie stanie się to we wrześniu. Przyczyną jest zmiana systemu operacyjnego tabletu, z Google Android Honeycomb w wersji 3.1 na 3.2. Aktualizacja oprogramowania wnosi wiele usprawnień i poprawek dla urządzeń wyposażonych w 7-calowy ekran dotykowy, nic więc dziwnego, że producent postanowił wstrzymać datę wprowadzenia na rynek i załadować system w pełni przystosowany do obsługi na mniejszych wyświetlaczach.

Tablet Viewsonic Viewpad 7x oferuje 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 1GHz, wyjście miniHDMI, Wi-Fi, aparat cyfrowy 5 MP, kamerkę internetową 2 MP, czytnik kart pamięci SD, złącze audio jack 3.5 mm oraz port microUSB. Urządzenie waży około 380 gramów.

źródło

Komentarze

 • Elektri

  A więc kolejny potencjalny kandydat do mojego “koszyka zakupów”.
  Wygląda na to, że wrzesień będzie dobrym miesiącem na wybór i kupno….
  Biorąc pod uwagę jeszcze fakt, że nowy procek będzie zbliżał się wielkimi krokami, ceny z tegrą 2 mogą mogą okazać się rzeczywiście zachęcające do zakupu.*

  * Pytanie co faktycznie będzie dostępne na naszym rynku i jaka będzie cena finalna.

  • Brzetylsaw

   Powjawia sie pytanie: Co faktycznie bedzie dostepne nanaszym rynku? Ale pewnym jest ze im wiecej bedzie sprzetu tym lepeij dla nas; zwlaszcza jesli idzie o ceny.

 • rootpl

  Błyszcząca obudowa z tyłu tego tabletu od razu go dyskwalifikuje dla mnie.
  Ja się zmęczyłem już czekaniem i w końcu kupiłem Dell Streak 7. Mam nadzieję, że dostanie Honeycomb’a w przyszłości jeśli nie to nic się nie stanie bo udało mi się wyłapać używkę na Amazonie za 150 funtów.
  Zresztą cokolwiek byśmy nie kupili to i tak za 2 miesiące będzie to przestarzały sprzęt :P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona