Ważne

Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2

W ostatnich dniach obserwujemy małe zamieszanie wokół tabletów Sony – S1 i S2. Dowiedzieliśmy się w jakich wersjach sprzedawane będą oba urządzenia oraz poznaliśmy więcej szczegółów na temat ich specyfikacji. Dziś pojawiły się kolejne informacje – tym razem odnośnie wersji systemu, pod kontrolą którego będzie pracować najnowszy sprzęt Sony.

Dotychczas wszystkie informacje, także te ostatnie, wskazywały na obecność na pokładzie tabletów S1 i S2 Androida 3.0 Honeycomb. Okazuje się jednak, że nie jest to takie oczywiste. Najprawdopodobniej urządzenia będą działały w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb.

Takie informacje pochodzą z oficjalnej strony pomocy technicznej Sony, gdzie przez jakiś czas były dostępne poniższe screeny, wskazujące na najnowszą wersję systemu operacyjnego od Google i… autorski interfejs użytkownika Sony, który jednym może się podobać, innym – wręcz przeciwnie. Oczywiście strona, o której wspominam, nie jest już dostępna online.

Poniżej znajdziecie kilka screenów z Sony S1 i S2:

źródło

Komentarze

 • Dawno mnie tu nie było, ale wiecie – Madera (ze zwalonym ipadem, czytałem Tabletowo tylko pierwszego dnia), potem długotrwały downgrade i odtwarzanie. Ale już jestem i pierwsze (jakże odkrywcze!) komentarze.

  1.ipad bez JB to kradzież twórcy na właścicielu urządzenia.

  2.Nie cierpię sony za brak JB na PS3 (patrz pkt 1.), oraz za to, że mi kamera robi reboota. To tylko początek listy.

  3.Życzę im takiego zainteresowania ich tabletami, jak ilość komentarzy tutaj.

  EOT.

 • wacek

  co to JB?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona