Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 - Tabletowo.pl
Ważne

Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2

Tabletowo.pl Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 Nowości Plotki / Przecieki

W ostatnich dniach obserwujemy małe zamieszanie wokół tabletów Sony – S1 i S2. Dowiedzieliśmy się w jakich wersjach sprzedawane będą oba urządzenia oraz poznaliśmy więcej szczegółów na temat ich specyfikacji. Dziś pojawiły się kolejne informacje – tym razem odnośnie wersji systemu, pod kontrolą którego będzie pracować najnowszy sprzęt Sony.

Dotychczas wszystkie informacje, także te ostatnie, wskazywały na obecność na pokładzie tabletów S1 i S2 Androida 3.0 Honeycomb. Okazuje się jednak, że nie jest to takie oczywiste. Najprawdopodobniej urządzenia będą działały w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb.

Takie informacje pochodzą z oficjalnej strony pomocy technicznej Sony, gdzie przez jakiś czas były dostępne poniższe screeny, wskazujące na najnowszą wersję systemu operacyjnego od Google i… autorski interfejs użytkownika Sony, który jednym może się podobać, innym – wręcz przeciwnie. Oczywiście strona, o której wspominam, nie jest już dostępna online.

Poniżej znajdziecie kilka screenów z Sony S1 i S2:

Tabletowo.pl Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Przeciek sugeruje, że Sony S1 i S2 wyjdą z Androidem 3.2 Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona