Ważne

Czy to jest 7-calowy tablet Lenovo?

Przy okazji oficjalnego wprowadzenia na rynek modeli Lenovo IdeaPad K1, IdeaPad P1 oraz ThinkPad, pojawiły się plotki na temat prac trwających nad ich mniejszym bratem – 7-calowym tabletem opatrzonym nazwą kodową A1-07.

Serwis Engadget dotarł do ekskluzywnych zdjęć urządzenia… albo czegoś bardzo do niego podobnego. Niestety, są one słabej jakości i ciężko jest określić ich prawdziwość. Widać na nich elegancki tablet wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, błyszczący tylny panel, aparat cyfrowy, kamerkę do wideorozmów oraz trzy przyciski charakterystyczne dla systemu Android (czyżby Honeycomb?). Pod maską A1-07 ma się znaleźć procesor TI OMAP3621, GPS firmy Broadcom, modem 3G ze slotem SIM, czytnik kart pamięci oraz bateria o pojemności 3700mAh.

Przedstawiony na zdjęciach tablet Lenovo wygląda co najmniej ciekawie. Co o nim sądzicie? Czy 7-calowe urządzenia mają jeszcze rację bytu w dobie wszechmocnych gigantów o 10-calowych ekranach?

źródło

Komentarze

 • Zex

  Nie mają!

  • Elektri

   A możesz to uzasadnić, czy tylko tak sobie mówisz….?

  • Maciek

   Mają!

 • Blackjack

  Hahaha jak nie maja?idealny sprzet zeby schowac do tylnej kieszeni dzinsow anie taki 10 calowy piernik ktorego trzeba w torbie nosic.

 • Zex

  Jasne, że mają. Niemalże każdy artykuł kończy się pytaniem. Czy jest ono potrzebne? I tak piszemy komenty.

  • Maciek

   Pewnie, i to ile…!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona