Ważne

Folia Moshi iVisor AG eliminuje odbicia światła z ekranu iPada 2

Matryca IPS, uważana za najlepszą aktualnie dostępną na rynku, charakteryzuje się bardzo dobrym nasyceniem wyświetlanych kolorów i szerokimi kątami widzenia. Niestety, w pełnym słońcu na niewiele zdadzą się jej specjalne właściwości, gdyż błyszcząca szybka chroniąca wyświetlacz wyposażonego weń tabletu odbija promienie światła i skutecznie uniemożliwia ujrzenie czegokolwiek na ekranie urządzenia. Z tym problemem borykają się posiadacze między innymi iPadów pierwszej i drugiej generacji oraz Asusa Eee Pad Transformera. Jak temu zaradzić?

Firma Moshi zaprezentowała folię iVisor AG dedykowaną najnowszemu tabletowi Apple. Jej zadaniem jest nie tylko ochrona ekranu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz odciskami palców, ale także rozpraszanie promieni słonecznych. Dzięki specjalnej konstrukcji pozwala ona na komfortowe korzystanie z iPada 2 nawet w pełnym słońcu.

Co ciekawe, Moshi iVisor AG gwarantuje całkowity brak bąbelków powietrza podczas montażu oraz zachowanie oryginalnej czułości ekranu tabletu.

Folię Moshi iVisor AG można zakupić w internetowym sklepie Amazon za 30$. Kto się skusi?

źródło

Komentarze

  • Lol, folia działa poprzez odbijanie promieni, a akapit wyżej jest napisane, że odbijanie jest przyczyną problemów. :) chyba chodziło o rozpraszanie.

  • tomp381

    Pan Prezenter niebardzo sie postarał aby pokazać to rozpraszanie światła ma przecierz dwa ipady i spore okno wystarczyło porównać. Tyle co uchwyciła kamera to rozpraszanie jest takie wydajne jak sieć 4G w Play. Następna osoba może zaistnieć w sieci robiąc kiepskie filmiki, no chyba, że chodziło o to że folie da się wogóle przykleić he he.

  • Włóczęga

    tyaaa też jestem zdania ze to filmik sponsorowany facet w końcu nic nie pokazał … no może tyle że folia zakłada się miło i bez problemów… żal

  • ja-nek

    Coś jednak widać, na końcu filmiku jak “Pan Prezenter ” niefortunnie przechylił tablet do okna to boczna krawędź złapała trochę światła i rozbłysła piękną poświatą, skuteczne uniemożliwiając oglądanie :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona