Ważne

Na tablecie Apple zaświeciło słońce, czyli GG na iPada w końcu dostępne

Od dzisiaj dostępna jest mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu na tablet iPad. Już w kilka godzin po wydaniu, znalazła się ona na 1. miejscu rankingu najpopularniejszych, bezpłatnych aplikacji na iPada w AppStore w kategorii „Social networking”.

Mobilne Gadu-Gadu na iPada pozwala na korzystanie z tych samych funkcji komunikatora, które były dotychczas dostępne w GG na iPhona oraz wprowadza kilka nowych, ciekawych cech. Są to:
– możliwość korzystania z funkcji kopiuj/wklej w oknie rozmowy,
– obsługa emotikon,
– obsługa trybu „Tylko dla znajomych”,
– obsługa ignorowanych kontaktów (możliwość blokowania i odblokowywania kontaktów),
– usuwanie archiwum rozmów,
– wprowadzono wygodną możliwość dostosowywania komunikatora z poziomu ustawień systemowych tabletu (m.in. powiadomienia Push, dźwięki, wibracje).

Posiada także następujące właściwości:
– klikalne linki,
– zamykanie rozmów z wykorzystaniem gestów typowych dla iPada (tzw. multitouch),
– dodawanie/edycja/usuwanie kontaktów,
– historia rozmów,
– wyszukiwanie na liście kontaktów i w katalogu publicznym
obsługa „Push Notifications” – powiadomienia,
– synchronizacja listy kontaktów (zmiany wprowadzone na liście kontaktów zostają zachowane również w wersji instalacyjnej, desktopowej GG),
– obsługa multilogowania – (można być jednocześnie zalogowanym na tym samym numerze GG zarówno na tablecie iPad (lub iPhone lub innej wersji mobilnej) i na wersji instalacyjnej desktopowej,
– wyświetlanie awatarów znajomych na liście kontaktów.

GG na iPada możecie pobrać stąd. Komunikator jest darmowy, ale trzeba pamiętać, że słowo to nie dotyczy transferu danych, którego sposób rozliczania zależy od sieci komórkowej.

Wraz z wydaniem Mobilnego Gadu-Gadu na iPada ukazała się aktualizacja wersji GG na smartfon iPhone (najnowsza wersja Gadu-Gadu dla iPhone: 2.3.0). Posiada one te same funkcjonalności, co wersja GG dla iPada.

źródło: Gadu-Gadu

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona