Dziecko chce się bawić Twoim tabletem? Kup mu InnoTab - Tabletowo.pl
Ważne

Dziecko chce się bawić Twoim tabletem? Kup mu InnoTab

Tabletowo.pl Dziecko chce się bawić Twoim tabletem? Kup mu InnoTab Ciekawostki Nowości

Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka, na pewno wielokrotnie spotkałeś się z sytuacją, w której maleństwo chciało się pobawić Twoim tabletem, a Ty byłeś tak niedobry (w jego mniemaniu), że mu nie dałeś – oczywiście z wiadomych względów. Jeśli Twoje dziecko już od małego wyraża zainteresowanie najnowszymi zdobyczami techniki to znak, że pora zainteresować się tabletem dla dzieci. Jednym z nich jest InnoTab, przeznaczony dla najmłodszych w wieku od 4 do 9 lat, wyprodukowany przez firmę Vtech.

Niebawem w sprzedaży znajdzie się tablet skierowany do bardzo młodych odbiorców, dopiero zaczynających przygodę z nowymi technologiami. InnoTab ma pomóc wprowadzić ich w ten świat – ale czy aby na pewno takie maluchy (zwłaszcza 4-letnie) tego potrzebują?

Można mieć wiele obiekcji dotyczących umożliwiania małym dzieciom kontaktu z tego typu urządzeniami. Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach dostęp do wszelkich technologii niejako zabija osobowość każdego z nas – zwłaszcza, jeśli ma się z nimi kontakt od małego. Od dłuższego czasu mówi się na temat tego, że dzieci spędzające zbyt dużo czasu przed komputerem (w sieci) mają problemy z porozumiewaniem się z ludźmi w realnym świecie. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko jest dla ludzi i korzystanie z tego z umiarem jest nawet wskazane. Gorzej jeśli przekracza się pewne granice.

Kończąc jednak psychologiczny wywód, zatrzymajmy się na chwilę przy samym tablecie. InnoPad został wyposażony w 5-calowy ekran dotykowy, czytnik e-booków oraz gry edukacyjne. Wytrzymała obudowa urządzenia ma je chronić przed częstymi upadkami.

Cena zabawki ma wynosić ok. 80 funtów. Do sprzedaży w Wielkiej Brytanii trafi w sierpniu, natomiast w Stanach – jesienią.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona