DreamBook ePad P10+ z plastrem miodu - Tabletowo.pl

DreamBook ePad P10+ z plastrem miodu

Tabletowo.pl DreamBook ePad P10+ z plastrem miodu Nowości

Jakiś czas temu firma Pioneer Computers zaprezentowała swój pierwszy tablet pracujący w oparciu o Androida Honeycomb. Był nim DreamBook ePAd H10 HD, którego cena (705 dolarów) skutecznie odstraszała potencjalnych klientów. Dziś dowiedzieliśmy się, że niebawem na rynek trafi kolejny model tego producenta – także w plastrem miodu – jednak jego cena będzie trochę bardziej przystępna.

Mowa o DreamBook ePad P10+, którego koszt w podstawowej konfiguracji to 499 dolarów. Za te same pieniądze możemy mieć tablety innych producentów, jak chociażby Asusa Eee Pad Transformer (i zostaje nam jeszcze sto zielonych w kieszeni) czy Samsunga Galaxy Tab 10.1. Czy w takim razie warto się zainteresować najnowszym dzieckiem Pioneer Computers? Spójrzmy na jego parametry techniczne.

DreamBook ePad P10+ został wyposażony w dwurdzeniową Tegrę 2 o taktowaniu 1GHz, 512MB RAM, 512MB ROM oraz slot kart pamięci microSD, obsługujący karty do 32GB. Tablet posiada ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, WiFi oraz kamerkę 1,3 Mpix. Na uwagę zasługuje obecność portu USB i wyjścia HDMI.

Jeśli jesteście zainteresowani tym tabletem, zajrzyjcie na stronę producenta.

Tabletowo.pl DreamBook ePad P10+ z plastrem miodu Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona