Firma Apple sprzedała już ponad 25 milionów iPadów - Tabletowo.pl

Firma Apple sprzedała już ponad 25 milionów iPadów

Jeśli kiedykolwiek mieliście jakieś wątpliwości czy tablet Apple – iPad (obu generacji) – jest pożądanym wśród ludzi gadżetem, najnowsza informacja, jaka dotarła do nas z trwającej właśnie konferencji WWDC, na pewno zmieni Wasze spojrzenie na sprawę. W ciągu czternastu miesięcy, czyli od pojawienia się w sprzedaży pierwszego iPada, koncern spod znaku nadgryzionego jabłka sprzedał aż 25 milionów iPadów! Wow… Inni producenci mogą wyłącznie pomarzyć o takim wyniku.

Firmę Apple zawsze podziwiałam za to, że potrafi stworzyć jedno urządzenie danego typu, które zdobywa serca użytkowników na całym świecie. Polityka tego koncernu jest zupełnie inna od pozostałych producentów. Inni wolą wyprodukować kilka smartfonów, tabletów czy komputerów i liczyć na to, że „a może któryś się wybije na tle konkurencji”, natomiast Apple zawsze stawia na jeden flagowy produkt – w przypadku smartfonów jest to iPhone, w przypadku tabletów – iPad. I co? I wychodzi na tym bardzo dobrze, o czym świadczą najnowsze wyniki sprzedaży, ujawnione przez firmę.

Ciekawe liczby dotyczące iPada i Apple:
– 25 milionów iPadów sprzedanych w ciągu 14 miesięcy,
– 15 miliardów piosenek kupionych w iTunes,
– 130 milionów książek pobranych w iBookStore,
– 90 tysięcy aplikacji dostępnych na iPada,
– 14 miliardów aplikacji pobranych na iPada.

Tabletowo.pl Firma Apple sprzedała już ponad 25 milionów iPadów Apple Ciekawostki Nowości

Zaraz po zakończeniu trwającej konferencji WWDC 2011 przedstawimy Wam nowości w iOS 5!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona