Tablet z czterordzeniową Tegrą 3 (Kal-El) oko w oko z kamerą (wideo) - Tabletowo.pl

Tablet z czterordzeniową Tegrą 3 (Kal-El) oko w oko z kamerą (wideo)

Tabletowo.pl Tablet z czterordzeniową Tegrą 3 (Kal-El) oko w oko z kamerą (wideo) Nowości

Na potrzeby targów Computex 2011 firma nVidia przygotowała prezentację możliwości czterordzeniowego układu Tegra 3 (Kal-El), którą mogliście obejrzeć w tym wpisie. Okazuje się jednak, że do Tajwanu dotarł także jeden tablet, pokazujący najnowszego demona prędkości nVidii w akcji. Ekipa Engadget miała to szczęście, że mogła spędzić z nim chwilę czasu. Jesteście ciekawi jak czterordzeniowy układ sprawdza się w praktyce?

Redaktorzy Engadget zrobili sobie trochę przerwy od poważnej pracy i pograli w kilka gierek. Na pierwszy ogień poszła gra GlowBall (wykorzystująca dynamiczne oświetlenie), zaraz później znane z pecetów: Unreal oraz Lost Planet 2. Zobaczcie jak Kal-El radzi sobie z tymi grami:

Prototypowy tablet pracuje w oparciu o Androida 3.1, natomiast jego ekran ma przekątną 10″ i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona