Ważne

Asus Eee Pad Transformer z obsługą kontrolerów PS3 i Xbox 360

Jeżeli kiedykolwiek uznacie, że Wasz Xbox 360 lub konsola PlayStation3 są już przeżytkiem i będziecie chcieli poszukać nowych wrażeń – podłączcie ulubiony kontroler do tabletu Asus Eee Pad Transformer.

Brytyjski oddział Asusa umieścił dziś na Twitterze interesujący wpis mówiący o jednej z nowości systemu Android 3.1 Honeycombmożliwości podłączenia prawdziwego kontrolera pod port USB urządzenia i za jego pomocą grać w gry. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy na swoim “Plastrze Miodu” uwielbiają wielowymiarową rozrywkę.

Asus Eee Pad Transformer, z powodu “zaledwie” 10.1-calowego ekranu, małej pojemności baterii i podzespołach o niewielkiej wydajności, z pewnością nie zastąpi Waszej ulubionej konsoli na dłużej, ale sprawdzi się świetnie u znajomych lub w chwilach relaksu.

Wracając do podzespołów… czy poniższy film prezentujący możliwości czterordzeniowej Tegry 3, nie budzi podejrzeń, że wkrótce to Wasza konsola, nie tablet, będzie na drugim miejscu?

źródło

Komentarze

 • gladiac

  Super ……eeeeee….tylko poco? Do prawdziwego grania mam wszystkie konsole i dobrego pc`eta.No ale z drugiej strony fajnie ze producent sie rozwija :-)

  • agn

   jak bedzie trzeba to i w fife sobie pykniesz jak na androida wyjdzie:) a wydaje sie ze w niektórych tytułach będzie to lepsze niż paluchy na ekranie :D chociaz gdzie wtedy zabawa z tabletem :P

  • Ingvarr

   Bo czasami łatwiej zabrać tablet i pada, niż konsolę z telewizorem. :)
   Grałem na iPadzie w Dead Space i ze względu na sterowanie to porażka. Z padem byłoby fajnie.

   • a jeszcze latwiej zabrac po prostu konsole przenosna…

    • Ekspert

     Ale poprzez mini hdmi można podłączyć do TV i masz wtedy jak Playstation :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona