Alcatel też będzie miał swój tablet, a co! OneTouch T60 nadchodzi - Tabletowo.pl

Alcatel też będzie miał swój tablet, a co! OneTouch T60 nadchodzi

Tabletowo.pl Alcatel też będzie miał swój tablet, a co! OneTouch T60 nadchodzi Nowości Plotki / Przecieki

Pamiętacie czasy, w których telefony komórkowe Alcatela robiły furorę? Jeśli nie, nie ma się co dziwić – to było dawno, jeszcze jak nie królowały popularne obecnie smartfony z dotykowymi wyświetlaczami. Obecnie o Alcatelu słuch zaginął. Wiadomo, że w dalszym ciągu produkuje telefony, ale praktycznie nie liczą się w grze z gigantami tego rynku. Może właśnie dlatego Alcatel postanowił spróbować swoich sił w tabletowej grze… Do amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności wpłynął wniosek o akceptację tabletu Alcatel OneTouch T60.

I podobnie jak po telefonach Alcatela, tak i po jego tablecie, nie można się spodziewać za dużo. Jest to typowo budżetowy sprzęt – dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na wypasione tablety znanych, ceniących się producentów.

Urządzenie pracuje w oparciu o Androida 2.2 Froyo, a na jego pokładzie znajdziemy 7-calowy wyświetlacz (prawdopodobnie o marnej rozdzielczości 800 x 480 pikseli), 3G, aparat 3 Mpix, kamerka VGA, WiFi, GPS, 3,5 mm jack audio oraz slot kart microSD.

I to na razie tyle informacji na temat Alcatela OneTouch T60. Na więcej przyjdzie nam poczekać do momentu oficjalnej prezentacji – być może na Computex 2011.

Tabletowo.pl Alcatel też będzie miał swój tablet, a co! OneTouch T60 nadchodzi Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Alcatel też będzie miał swój tablet, a co! OneTouch T60 nadchodzi Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona