10-calowy tablet od Coby już w maju - Tabletowo.pl
Ważne

10-calowy tablet od Coby już w maju

Tabletowo.pl 10-calowy tablet od Coby już w maju Nowości

Amerykański producent elektroniki, Coby, wyrobił sobie dobre imię wprowadzając na rynek budżetową serię tabletów noszących nazwę Kyros. Urządzenia te miały przeciętną specyfikację, jednak były bardzo atrakcyjne cenowo oraz pracowały pod kontrolą systemu Android. Dwa miesiące temu pisaliśmy o planach wprowadzenia na rynek nowych przedstawicieli tej rodziny, modeli MID7025, MID7026, MID8025 oraz MID1025.

Ostatni z nich, Coby Kyros MID1025, zasługuje na największą uwagę. Jest to tablet wyposażony w 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, procesor ARM Cortex-A8 o częstotliwości taktowania zegara 1GHz, czytnik kart pamięci oraz system Google Android (najprawdopodobniej w wersji 2.3 Gingerbread). Według najnowszych informacji model ten pojawi się na rynku w tym miesiącu, a jego cena będzie wynosić 260$.

Sam miałem styczność z jednym z produktów Coby, 7-calowym MID7024, i muszę przyznać, że urządzenie, choć miało kilka poważnych niedociągnięć, pracowało szybko i wydajnie, a do jakości wykonania jego obudowy nie miałem absolutnie żadnych zastrzeżeń. Więcej dowiecie się z recenzji, która zostanie opublikowana na łamach Tabletowo.pl już wkrótce!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona