Asus pracuje nad biznesowym tabletem Eee Slate EB121 - Tabletowo.pl

Asus pracuje nad biznesowym tabletem Eee Slate EB121

Tabletowo.pl Asus pracuje nad biznesowym tabletem Eee Slate EB121 Nowości Plotki / Przecieki

Asus ma w swoim portfolio cztery różne tablety internetowe, z czego tylko dwa z nich dostępne są w sprzedaży (w dodatku nie w Polsce). W niektórych krajach można kupić Eee Pad Transformer (na naszym rynku od drugiej połowy maja – ekhm, już jest druga połowa, a premiery ani widu, ani słychu…) oraz Eee Slate EP121, który nigdy nie będzie sprzedawany w Polsce (z nieznanych przyczyn). W sieci pojawiły się informacje, że Asus pracuje nad biznesową wersją ostatniego z wymienionych modeli. Ma nią być Asus Eee Slate EB121.

Wracając jednak do samego Eee Slate EP121 – swego czasu jego producent twierdził, że jest to „zaawansowany tablet, który stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych”. Świadczy o tym chociażby jego cena, która wynosi… 1099 dolarów.

To skoro Eee Slate EP121 kosztuje 1099 dolarów, to ciekawe jaka będzie cena jeszcze bardziej biznesowego Eee Slate EB121? Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek wieści na temat ceny tego modelu.

Asus Eee Slate EB121 ma pracować w oparciu o Windows 7 Professional (w EP121 jest Windows 7 Home Premium) i oferować ekran IPS o przekątnej 12,1″.

Na więcej informacji na temat tego tabletu musimy poczekać.

*grafika przedstawia Asusa Eee Slate EP121

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona