Ważne

Asus Eee Pad Transformer z Androidem 3.1 – będzie aktualizacja

Wokół tabletu Asus Eee Pad Transformer jest głośno już od dłuższego czasu. Co więcej, raczej nie ulegnie to zmianie dopóki urządzenie nie trafi w ręce pierwszych klientów w Polsce, a co za tym idzie – dopóki w końcu nie będziemy mogli ocenić czy faktycznie był wart tego czekania… Jednak dla wszystkich osób mających zamiar wejść w posiadanie modelu, mam dobrą wiadomość – firma powiadomiła za pośrednictwem Facebooka, że tablet dostanie aktualizację systemu OTA (over the air) do wersji Android 3.1 Honeycomb (więcej na jego temat tutaj).

Tymczasem wciąż czekamy na polską premierę tabletu. Druga połowa maja zbliża się wielkimi krokami i mamy nadzieję, że kolejny raz debiut Transfomera na naszym rynku nie będzie już przekładany…

Cena Asusa Eee Pad Transformer ma wynosić 1899 złotych bez klawiatury oraz 1999 złotych z klawiaturą (ta wersja pojawi się w Polsce w okolicy połowy czerwca).

źródło

Komentarze

 • Krzysztof

  A może warto ich zapytać jak długo planują wspierać urządzenie? Czy proponowane przez google 18 miesięcy jest dla nich (albo czy czują się) wiążące?

  • ghostCat

   Prawdę powiedziawszy jak by liczyć na wsparcie producentów poszczególnych urządzeń, to nie należało by kupować żadnego z androidem. Dość szybko każde z nich jest traktowane po macoszemu. Na szczęście zawsze można liczyć na społeczność xda. Tam po 100 kroć szybciej dostaniesz aktualizację/poprawki na swój sprzęt niż oficjalnie.

 • Edward

  Specjalnie dla niego zrezygnowałem z iPada… więc mam nadzieję, że warto czekać

  • aaa

   Ja już mam (bez docka) i spełnia moje oczekiwania, a raporty o problemach które można gdzieniegdzie spotkać są zdrowo przesadzone. :) Napiszę recenzję niedługo i rzucę linkiem.

   • To może napisz i opublikujemy u nas? ;)

   • Edward

    Czekam z niecierpliwością! :)

 • Tomek

  Podobnie jak przedmówca. zrezygnowałem z zamówionego ipada na rzecz transformera. Mam nadzieję że przed wakacjami uda sie kupić. Nie miałem do tej pory żadnych urządzeń z androidem. Czy ktoś mógłby potwierdzić że da sie podłączyć aparat foto i mieć podgląd wykonanych zdjęć na tablecie? Jest jakiś soft do tego? tryb direct mode na złączy USB powinien na to pozwalać. Czy nie?

 • Krzysztof

  A ja ze względu na zamieszanie jakie panuje w tabletach (zapowiadanie kolejnych gdzie jeszcze pierwsze wersje nie są dostępne na rynku) zdecydowałem się na ipada. XDA? Może i pomaga, ale ja dziękuję, chcę wsparcie producenta, a nie kombinowanie na forach.

 • PoLi

  dlatego zrobiłem tak samo…lada chwila IOS5,pełne wsparcie,dobra gwarancja,lżejszy,wygodniejszy,mocniejszy,płynniejszy z większą ilością programów,trzymający lepiej cenę,z szeroką gamą akcesoriów.wybrałem Ipada 2

  • agn

   Cieszy mnie to bardzo:)

   • agn

    Nie dziwi Ciebie troche to że piszesz o ipadzie w poscie o transformerze? z tego co wiem to są fora applowskie gdzie macie swoje kółko zainteresować gdzie mozecie pisać swoje och i achy pod każdym postem. Tutaj postarajmy trzymac fason i pisać komentarze zgodne z tematem. inaczej zaraz sie tutaj zrobi drugie wp

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona