Asus Eee Pad Transformer z Androidem 3.1 - będzie aktualizacja - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer z Androidem 3.1 – będzie aktualizacja

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer z Androidem 3.1 - będzie aktualizacja Nowości

Wokół tabletu Asus Eee Pad Transformer jest głośno już od dłuższego czasu. Co więcej, raczej nie ulegnie to zmianie dopóki urządzenie nie trafi w ręce pierwszych klientów w Polsce, a co za tym idzie – dopóki w końcu nie będziemy mogli ocenić czy faktycznie był wart tego czekania… Jednak dla wszystkich osób mających zamiar wejść w posiadanie modelu, mam dobrą wiadomość – firma powiadomiła za pośrednictwem Facebooka, że tablet dostanie aktualizację systemu OTA (over the air) do wersji Android 3.1 Honeycomb (więcej na jego temat tutaj).

Tymczasem wciąż czekamy na polską premierę tabletu. Druga połowa maja zbliża się wielkimi krokami i mamy nadzieję, że kolejny raz debiut Transfomera na naszym rynku nie będzie już przekładany…

Cena Asusa Eee Pad Transformer ma wynosić 1899 złotych bez klawiatury oraz 1999 złotych z klawiaturą (ta wersja pojawi się w Polsce w okolicy połowy czerwca).

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer z Androidem 3.1 - będzie aktualizacja Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona